Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان سرمایه گذاری در بخش ورزش کشور را موجبات کاهش آسیب های اجتماعی دانست : جوانان سرمایه های گیلان هستند و جهت حل مشکلات آنان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستم.

دکتر محمدعلی نجفی در دیدار با امیررضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان که در استانداری برگزار شد بر ضرورت افزایش سرانه ورزش استان تأکید کرد و افزود : باید در جهت ارتقاء ورزش استان تلاش کنیم و ورزش گیلان را به جایگاه واقعی که زیبنده آن است برسانیم.

استاندار گیلان بر ضرورت ایجاد دهکده المپیک در استان تأکید کرد و افزود : تقویت ورزش های بومی و محلی و کُشتی گیله مردی و ایجاد استخر شنای قهرمانی از جمله خواسته های استان به شمار می رود که امیدواریم با حمایت های وزارت ورزش و جوانان  شاهد تحقق آن باشیم .

نماینده عالی دولت در گیلان سرمایه گذاری در بخش ورزش کشور را موجبات کاهش آسیب های اجتماعی دانست : جوانان سرمایه های گیلان هستند و جهت حل مشکلات آنان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستم.

وی به روند کند اجرای پروژه های ورزشی در سالهای گذشته اشاره کرد و افزود : متأسفانه زمانی که کشور از لحاظ فروش نفت و اعتبارات با مشکل مواجه نبود اقدامات قابل ملاحظه ای در اجرای این پروژه ها صورت نگرفت  .

وی بر لزوم حل مشکلات جوانان و رفع بیکاری آنان نیز تأکید کرد و افزود : جوانان گیلانی جوانانی مستعد، باهوش و پرتلاش هستند .

وی افزود : استان گیلان از ظرفیت و توامندی بالایی در بخش های مختلف برخوردار است که باید با فراهم کردن امکانات مناسب از این ظرفیت و توانمند ها به نحو مطلوب بهره گیریم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد :  تلاش استان همواره در جهت حمایت از بخش ورزش و جوانان  است ولی اعتبارات و امکانات استان محدود است و نیازمند پشتیبانی بیشتر از سوی وزارت خانه هستیم.

معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست با قدردانی از حمایت ها و پشتیبانی استاندار گیلان از بخش ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ورزش از جایگاه خاصی در سلامت ، شور ، نشاط و پر کردن اوقات فراغت در جامعه برخوردار است اظهار داشت : باید فضای عمومی را که بتواند فرهنگ ورزش در جامعه را توسعه دهد ایجاد کنیم .

امیررضا خادم بر ضرورت توسعه سازمان های مردم نهاد تأکید کرد و افزود : با توسعه این بخش اعتماد به نفس و روحیه مشارکت عمومی در جوانان افزایش خواهد یافت ./منبع : روابط عمومی استانداری گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان