Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان :مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان از واگذاری 94 مکان ورزشی در این استان خبر داد و گفت: امسال در مجموع 184 مکان ورزشی گیلان به مزایده گذاشته شده است.

مجتبی موسی نژاد عصر امروز در جمع روسای هیئت های ورزشی و اداره های ورزش و جوانان شهرستان های گیلان اظهار کرد: امسال اداره کل ورزش و جوانان استان 184 مکان ورزشی را به مزایده گذاشته است.

وی از واگذاری 94 مکان ورزشی در گیلان خبر داد و بیان کرد: مرحله دوم مزایده مکان های ورزشی استان در حال انجام است.

موسی نژاد با بیان اینکه 280 قطعه زمین در اختیار اداره کل ورزش و جوانان گیلان است، تصریح کرد: صدور سند مالکیت برای زمین های مذکور حائز اهمیت است.

مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان به تشکیل پرونده های قضایی این اداره در سال 93 اشاره کرد و گفت: به وضعیت 35 پرونده رسیدگی شده که تاکنون 9 پرونده مختومه شده است.

وی با اشاره به اینکه در هفت پرونده رای به نفع اداره کل ورزش و جوانان گیلان صادر شده است، بیان کرد: دو پرونده مربوط کارکنان و پیمانکاران است و حقوق این افراد طبق قانون پرداخت می شود.

موسی نژاد از تعرفه زمین شهید باهنر در گیلان خبر داد و گفت: مبلغ زمین مذکور بیش از 3 میلیارد تومان است و پس از اخذ مجوز به مزایده گذاشته می شود.

*سالن 1200 نفری فومن آماده واگذاری است

مسئول امور حقوقی ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه سالن یک هزار و 200 نفری فومن آماده واگذاری است، خاطرنشان کرد: تا پایان ماه جاری استخر شنای آستارا تیز آماده واگذاری می شود.

وی با اشاره به عدم وجود قانون جامع ورزشی در کشور، یادآور شد: نیاز است یک درصد اعتبارات ورزشی دستگاه های دولتی تعیین تکلیف شود ضمن اینکه سازمان ها با اداره کل ورزش و جوانان گیلان همکاری داشته باشند.

معاون توسعه منابع انسانی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز گفت: این اداره ماه های پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و با انتخاب مسعود رهنما به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان مشکلات در حال برطرف شدن است.

سهیلا یاورمسرور میانگین حقوق کارکنان ورزش و جوانان گیلان را یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 500 هزار تومان عنوان کرد و افزود: این مبلغ نسبت به کارکنان دیگر اداره ها بسیار کم است.

وی با بیان اینکه 302 نفر در اداره های ورزش و جوانان گیلان فعالیت می کنند، تصریح کرد: 122 نفر نیروی قراردادی داریم و 11 نفر از طرح های عمرانی حقوق دریافت می کنند.

معاون توسعه منابع انسانی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خواستار تعیین تکلیف کارکنان قراردادی در این اداره شد و بیان کرد: بیشتر کارکنان ورزش و جوانان گیلان دارای مدرک کارشناسی به بالا هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان