Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران اجازه خطا در عرصه سیاسی را به هیچکس نداده و گوش به فرمان ولایت است.

سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه قدس استان گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره هشت هزار شهید این استان اظهار داشت: عزت و قدرت انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران مرهون خون پاک شهدا است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مظهر خدمت رسانی به مردم و دفاع و پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی است، افزود: امروز تحولات جهانی نشأت گرفته از خون مطهر شهدا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه پرچم ولایت مداری در ایران اسلامی به اهتزاز در آمده است، گفت: امروز شاهد مقاومت ملت های منطقه در برابر زیاده خواهی رژیم صهیونیستی و آمریکا هستیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه فلسطین، سوریه و لبنان در برابر استکبار جهانی ایستادند، تصریح کرد: امروز کشور یمن که روزی سردمداران آن در برابر اسلام بودند، به مدافع اسلام تبدیل شده است.

نقدی با تأکید بر اینکه منحنی اقتدار آمریکا در همه مؤلفه های قدرت در مسیر سراشیبی است، گفت: آمریکا در تمام مولفه های سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی در حال نزول است.

وی با بیان اینکه به نقطه تاریخی رسیدیم جایی که 2 منحنی قدرت در حال تلاقی هستند و جابجایی قدرت در حال روی دادن است، گفت: طبیعی است که در چنین شرایطی دشمنان آرام نمی نشینند و می خواهند از خود دفاع کنند؛ همپا و همسنگ این پیشروی های ما گستردگی دشمنی دشمنان اسلام با ماست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام بزرگترین جبهه را علیه انقلاب اسلامی گسترده اند، در جنگ عرصه سیاسی همه حامیان استکبار در کنار هم قرار گرفته اند.

نقدی با اشاره به شهدای ترور افزود: دشمنان اسلام برجسته ترین خدمت گزاران این نظام و میدان داران انقلاب اسلامی را به شهادت رساندند؛ وقتی حرکت های تروریستی این شیاطین شکست خورد متوصل به صدام شدند.

وی با تأکید بر اینکه در مذاکرات با 1+5 همه ملت باید بر این نبرد سیاسی نظارت و مراقبت داشته باشند، گفت: این مراقبت باید مانند مراقبتی باشد که مردم در تمام این سالها داشته اند. ملت ایران اجازه خطا در این مبارزه سیاسی را به هیچکس نمی دهند و گوش به فرمان ولایت هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مسئولان و دیپلمات های ما بدانند که باید در خطوط ترسیم شده انقلاب حرکت کنند و آن را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: استکبار هزار توطئه علیه اقتصاد ایران را طراحی می کند که کاهش قیمت نفت یکی از این موارد برای فلج کردن اقتصاد کشور است.

نقدی با اشاره به ابعاد توطئه های دشمنان در عرصه اقتصادی افزود: رهبر انقلاب در حرم رضوی فرمودند که ما امروز درگیر جنگ اقتصادی هستیم، هر کسی که برای تولید کشور تلاش می کند یک جهادگر است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ ملتی در طول تاریخ با چنین تهاجم فرهنگی که کشور ما با آن مواجه بود درگیر نشد، اظهار داشت: دشمن تلاش می کند که عنصر اقتدار ما که همان ایمان، باور و اخلاق دینی است را از ما بگیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اگر در جنگ سرد بین شوروی و آمریکا یک رسانه آمریکایی به نام رادیو آزادی حضور داشت امروز 167 کانال تلویزیونی با زبان و گویش فارسی علیه ملت ما به راه افتاده است و هزاران شبکه اجتماعی و اینترنتی در حال فعالیت هستند.

نقدی با اشاره به افزایش تولیدات موادمخدر در افغانستان توسط آمریکا گفت: استکبار کارخانجات مشروبات الکلی را در کشورهای حاشیه ایران ایجاد کرده است و این محصولات را بیمه شده در اختیار قاچاقچیان قرار می دهند تا ملت ما را تسخیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی که امروز حس انسان دوستی می گیرد، گروه های تروریستی آموزش می دهد تا هر جا منفذی برای نفوذ به ایران پیدا کردند به کشور ما ضربه بزنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه ملت ایران شکست ناپذیر است، گفت: دست دشمنان انقلاب اسلامی از رزمنده خالی است؛ کسی در دنیا نیست که برای پرچم آمریکا بجنگد. برای همین است که به تکفیری ها متوصل شده اند. شرکت های امنیتی را تأسیس کردند تا قاچاقچیان و جنایتکاران حرفه ای را ساماندهی و وارد میدان کنند؛ آنها هم دست از پا درازتر از میدان ها می گریزند.

نقدی با بیان اینکه آمریکا اگر می توانست جنگ نظامی کند همین امروز این کار را انجام می داد، گفت: باید در برابر این دشمن شکست خورده هوشیار باشیم. مأموریت سپاه حفاظت از انقلاب است تا از دستاوردهای انقلابی که چنین درگیر با جنایتکاران تاریخ است حفاظت کند.

وی با بیان اینکه از آنجایی که ما متکی به خدا هستیم؛ قدرت ما بی پایان است گفت: هیچ ابر قدرتی توان رویارویی با قدرت ما را ندارد. قدرت مردم که خداوند اراده کرده است تحولات بشری را بر اساس تحولات درونی انسان ها شکل دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به وعده امام راحل که فرمودند اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح می کند، خاطرنشان کرد: این وعده در حال محقق شدن است. ما مطمئن هستیم که همین نسل به زودی خواهد دید که وعده دیگر امام که فرمودند جنگ ما آزادی فلسطین را به دنبال دارد را محقق می کند.

نقدی با تأکید بر اینکه سپاه امروز یک مسئولیت خطیر و سرنوشت ساز دارد، گفت: باید این مسئولیت را پاس داشت، بسیج مسئول ساماندهی مردم برای مبارزه با دشمنان اسلام است؛ باید در همه عرصه های دفاعی، نظامی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی آماده باشیم و هوشیار باشیم که اگر هر کجا را رها کنیم از همانجا دور خواهیم خورد.

وی تأکید کرد: بسیج یک نهاد مردمی است و برای دفاع از خون شهدایی که جان خود را تقدیم انقلاب کرده است بسیج باید در تمام عرصه ها فعالانه حضور داشته باشد. با توجه به مشکلات بیکاری در گیلان بسیج باید ورود کند؛ اراده مردم وارد میدان شود و دنبال چاره باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: همانطور که در دفاع مقدس مردم کلید حل مشکلات را در دست داشتند امروز هم مردم هستند که باید این بن بست هارا بشکنند ساماندهی این نیروی مردمی بر عهده بسیج است. امروز ما مأموریت داریم در گسترش صنعت و حل مشکلات صنایع وارد شویم.

نقدی با تأکید بر اینکه هیچ آبی از قدرت هایی که تمام همت خود را دشمنی با ملت ایران قرار داده اند برای ما گرم نمی شود، گفت: باید حرکت درون زای اقتصادی رونق تولید داخلی انجام شود و بسیج و سپاه باید در این حوزه حماسه دیگر بسازند.

وی با اشاره به سالروز آیت الله بهجت فومنی تصریح کرد: گیلان مهد دانشمندانی بزرگ و مبارزان برجسته ای چون آیت الله بهجت و میرزاکوچک خان جنگلی است و اگر کسی می خواهد در دنیا مردم گیلان را بشناسد باید داستان جوان گیلانی به نام شهید املاکی را بخواند تا بداند که گیلان سرزمین مبارزان تاریخ ساز است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان