Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2

گیلانیان : با حکم رئیس سازمان بسیج حقوقدانان، احمد سیاوش پور رئیس کل دادگستری گیلان به عنوان رئیس شورای عالی بسیج حقوقدانان این استان معرفی شد.

رئیس کل دادگستری گیلان بعد از ظهر امروز در جلسه شورای عالی بسیج حقوقدانان گیلان با اشاره به اینکه وکیل بسیجی باید عامل به امور باشد، اظهار کرد: حقوقدان بسیجی بدون منت برای مردم کار می کند.

احمد سیاوش پور بر نهادینه کردن موضوع مذکور در جامعه هدف تاکید کرد و افزود: فعالیت به موقع، منظم، صحیح و سالم برای مردم از ویژگی حقوقدانان بسیجی است.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور کارشناسان حقوقی برای ارتقای آگاهی جامعه در مساجد حائز اهمیت است، تصریح کرد: فعالیت های فرهنگی در مسائل حقوقی را با زمینه سازی قبلی می توان در مساجد گسترش داد.

رئیس کل دادگستری گیلان به مهم بودن سرفصل های حقوقی برای مردم اشاره کرد و گفت: شهروندان به دلیل ناآگاهی از مسائل حقوقی دچار خسارت و زیان می شوند و با مطالعه، نوبت بندی و اطلاع رسانی می توان در قالب برنامه های فرهنگی این طرح را اجرا کرد.

سیاوش پور خواستار فعال شدن رسانه ها در راستای ارتقای آگاهی شهروندان در مسائل حقوقی شد و بیان کرد: حضور کارشناسان حقوقی سازمان بسیج حقوقدانان به منظور افزایش آگاهی مردم در مساجد تاثیرگذار است.

در جلسه مذکور رئیس کل دادگستری گیلان با حکم حجت الاسلام جلیل محبی رئیس سازمان بسیج حقوقدانان به عنوان رئیس شورای عالی بسیج حقوقدانان استان گیلان معرفی شد.

همچنین در حکم جداگانه ای از طرف رئیس سازمان بسیج حقوقدانان، محمد شهبازی عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان به عنوان نایب رئیس شورای عالی بسیج حقوقدانان این استان معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان