Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در گردهمایی فرمانداران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت : فرمانداران با اقتدار تمام اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند.

دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه اعضای ستاد انتخابات استان هفته ی آینده منصوب می شوند گفت : ما باید بی طرفی خود را در انتخابات حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه نقش فرمانداران در شهرستانها به منظور ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی انتخاباتی بسیار مهم است گفت : باید با همدلی و همزبانی به دنبال برگزاری پرشور و با نشاط انتخابات باشیم.

وی با بیان اینکه براساس سیاست های وزارت کشور استانداری از تمامی احزابی که مجوز قانونی دارند و دارای شناسنامه هستند حمایت می کند گفت : نوع رفتار فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات و حضور آنان در محافل مختلف نباید به گونه ای باشد که بی طرفی ما را در انتخابات زیر سئوال ببرد.

استاندار گیلان رعایت عدالت در برخورد با احزاب و گروه های سیاسی رانیز مهم عنوان کرد و گفت : با هر فرد، گروه، جریان و اندیشه ی خاص و افراطی که بخواهد فراتر از موارد قانونی رفتار کند با اقتدار برخورد کنید.

دکتر نجفی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت : فرمانداران از افراد امین و بی طرف در جریان برگزاری روند انتخابات بهره بگیرند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان