Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس گفت: دو وزیر راه و شهرسازی و تعاون هفته آینده برای پاسخ گویی در زمینه مشکلات مسکن مهر در مجلس حضور می یابند.

جبار کوچکی نژاد وضعیت مسکن مهر را نگران کننده خواند و اظهار کرد: مسکن مهر گیلان دچار بحران شده است و تعهدات دولت در زیرساخت ها و خانه های مسکونی مردم مشکلاتی دارد.

وی با بیان اینکه مردم به شدت نگران سرمایه خود و دولت در پروژه مسکن مهر هستند، افزود: تعاونی هایی که باید در کنترل وزارت تعاون، کار و رفاه احتماعی باشند رها شده اند و هیچ گونه پاسخ گویی به مردم ندارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه مسکن مهر از نظر کیفیت بسیار پایین است، تصریح کرد: مسکن مهر دارای کیفیت پایین با قیمت بسیار بالا به مردم داده می شود.

وی سوءاستفاده در تعاونی های مسکن مهر را مشکل آفرین خواند و گفت: این تعاونی ها نتوانستند پاسخ گوی مردم گیلان باشند به همین دلیل هفته آینده دو وزیر راه و شهرسازی و تعاون برای پاسخ گویی به مشکلات موجود در بخش زیرساخت های مسکن مهر و تعاونی ها به مجلس می آیند.

کوچکی نژاد وضعیت دستگاه های نظارتی را ضعیف خواند و خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون گیلان دچار ضعف شدید مدیریتی است که وزیر تعاون باید در این زمینه پاسخ گوی مردم استان باشد.

وی از استقرار شعبه تامین اجتماعی در بخش سنگر رشت خبر داد و یادآور شد: روز گذشته با استقرار شعبه تامین اجتماعی در سنگر موافقت شد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان