Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه 80 درصد تلفات موتورسواران در حوادث رانندگی به دلیل استفاده نکردن از کلاه ایمنی است، گفت: استفاده از کلاه ایمنی ضامن حفظ سلامتی موتورسواران است.

مهیار رستگار با بیان اینکه تمام محورهای مواصلاتی گیلان باز است، اظهار کرد: تردد بدون محدودیت ترافیکی در محورهای گیلان برقرار است.

وی احترام به حقوق شهروندی را مورد تاکید رانندگان قرار داد و افزود: رانندگان برای ایمنی در رانندگی نسبت به حقوق یکدیگر احترام بگذارند و مقررات را رعایت کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان حوادث رانندگی برای موتورسواران را از اتفاقات روزمره در جاده های این استان ذکر کرد و گفت: روزانه موتورسواران به دلیل رعایت نکردن قوانین و عدم استفاده از کلاه با حوادث مواجه هستند و گاهی جان خود را از دست می دهند.

وی با تصریح بر اینکه 80 درصد موتورسیکلت سواران بر اثر ضربات به سر و گردن در حوادث رانندگی جان خود را از دست می دهند، خاطرنشان کرد: استفاده از کلاه ایمنی می تواند ضامن سلامتی آنها شود.

رستگار با تاکید بر ضرورت توجه موتورسواران به استفاده از کلاه ایمنی یادآور شد: کلاه ایمنی می تواند از ضربات وارده به سر و گردن جلوگیری کند.

وی رعایت سرعت مطمئنه در هنگام رانندگی با موتور و خودرو را امری ضروری دانست و متذکر شد: امیدواریم رانندگان با رعایت ایمنی و مقررات از حوادث مرگبار جلوگیری کنند و شاهد اتفاق های تلخ در این زمینه نباشیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان