Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل بازرسی گیلان گفت: نامه های مردم سفر رئیس جمهور به گیلان تا پایان خرداد ۹۴ تعیین تکلیف می شود.

نادر خدادادی با بیان اینکه بیش از 124 هزار نامه مردمی در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان اظهار داشت: نامه های مردمی در سفر رئیس جمهور به گیلان تا پایان خردادماه امسال تعیین تکلیف می شود.

وی با بیان اینکه با پیگیری استاندار گیلان تعدادی وام ضروری با سود چهار درصد به متقاضیان ارائه شد، افزوود: حدود 30 هزار نامه مردمی فاقد مشخصات کامل از قبیل کدملی و شماره تلفن بود که توسط کارشناسان سامد گیلان این نامه ها در مدت زمان دو هفته تکمیل شد.

مدیرکل بازرسی گیلان با بیان اینکه نامه ها تفکیک شده و به صورت تفکیکی به دستگاه های اجرایی مرتبط ارسال شده است، گفت: اداره های کل تا یک ماه فرصت رسیدگی دارند که پس از رسیدگی نامه ها و تقاضاهای مورد تأیید را برای ارجاع به مرکز به اداره کل بازرسی استانداری گیلان ارسال می کنند.

خدادادی با اشاره به اینکه یک هزار کارشناس آموزش دیده در ثبت و مراحل رسیدگی نامه های مردمی مشارکت دارند، تصریح کرد: بازرسان اداره کل بازرسی استانداری گیلان نیز بر نحوه و روند رسیدگی به نامه ها نظارت می کنند.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی وام های کم بهره توسط صندوق کارآفرینی امید و مهر ایران به متقاضیان ارائه می شود، خاطرنشان کرد: سرانجام تمامی نامه ها و درخواست ها به مردم اطلاع رسانی می شود.

مدیرکل بازرسی گیلان تأکید کرد: نامه هایی که شامل تقاضاهای غیراجرایی است نیز به متقاضیان ارسال می شود تا در صورت اعتراض به روند رسیدگی به صورت مجدد رسیدگی شود.

خدادادی با بیان اینکه در نهایت نامه های ارسالی و بررسی شده اعتراضی تا پایان تیرماه تعیین تکلیف می شوند، گفت: عده ای از متقاضیان نیز در مرحله اولیه مشکلاتشان بررسی ورسیدگی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان