Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: برنامه ریزی در توسعه فناوری های بهینه سازی انرژی از سیاست های سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان است.

علی منتظری بعد از ظهر امروز در جلسه سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به سیاست گذاری و نظارت بر روند اجرا و برطرف کردن مشکل توافقنامه ها و کنوانسیون های مربوط به حوزه محیط زیست در حوزه ستادی این سازمان اظهار کرد: ترویج سیستم های استاندارد زیست محیطی، ایمنی و بهداشت در صنایع و معادن از فعالیت های ستادی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان است.

وی بر سیاست گذاری و برنامه ریزی در توسعه فناوری های بهینه سازی انرژی در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تاکید کرد و افزود: ایجاد رابطه موثر و مستمر با سازمان ها به منظور هدایت مناسب برنامه های زیست محیطی، انرژی، ایمنی و بهداشت، ساماندهی و شناسایی مشکلات موجود در این بخش ها از مهم ترین وظایف اداره ستادی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان است.

در جلسه مذکور فرشته حسین زاده به عنوان رئیس اداره ایمنی، بهداشت، انرژی و محیط زیست در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان معرفی شد.

حسین زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی است و از سال 83 تا 92 به عنوان کارشناس بخش صنعت در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لاهیجان فعالیت می کرد و از سال 92 تاکنون در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان فعالیت می کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان