Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری گیلان با بیان اینکه با افرادی که در عرصه نمایندگی مجلس حضور یابند حمایت می کنیم، گفت: به کسی اجازه تخطی از قانون را نمی دهیم و برخورد می کنیم.

علی اکبرپراوزان بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع معارفه معاون فرماندار این شهرستان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ایثار و فداکاری از برکات ماه مبارک رمضان است.

مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری گیلان با بیان اینکه ماه رمضان تنها یک ماه برای انسان ها نیست، افزود: اعمال نیک ماه مبارک رمضان توشه ای برای آخرت بشر است.

وی افزود: افرادی که این همت را در خود می بینند در عرصه نمایندگی مجلس حضور یابند از آنها حمایت می کنیم و این حرکت عظمت فرد را نشان می دهد اما به کسی اجازه تخطی از قانون را نمی دهیم.

پوراوزان با تاکید بر اینکه هیچ هیئت اجرایی نباید غیر از قانون عمل کند، اضافه کرد: کسانی که به دنبال منافع شخصی و حزبی خود هستند به کشور و مردم ظلم می کنند.

وی تغییر و تحولات افراد را در دولت امری طبیعی دانست و گفت: مسئولان باید همسو با دولت و همراه نماینده در شهرستان باشند.

فرماندار رضوانشهر نیز در نشست مذکور با تبریک حلول ماه مبارک رمضان تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان رضوانشهر باید از هرگونه شائبه به دور باشند.

حمیدرضا امام پناهی از دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا از فرد خاصی در انتخابات حمایت نکنند و افزود: با مدیرانی که از امکانات دولتی برای اشخاص بهره برداری کنند برخورد قانونی می شود.

وی مسئولان را امانت دار مردم خواند و خاطرنشان کرد: وظیفه ما مشارکت حداکثری برای حضور پرشور مردم در انتخابات است و این حمایت از ولایت و رهبری سند افتخار ملت ایران است.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور از تلاش سیاوش عاشورزاده معاون سیاسی ـ اجتماعی فرماندار رضوانشهر قدردانی و ابراهیم چراغی به سمت معاون جدید این حوزه معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان