Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

علی منتظری با اشاره به وضعیت نظارت بر بازار عرضه کالا در ماه مبارک رمضان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ویژه نظارتی در بازار و مکان های عرضه کالای گیلان به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح مذکور با مشارکت بازرسان، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و ... است، افزود: بازرسان در بازار و مکان های عرضه کالا حضور دارند و اگر مردم با مراجعه مستقیم به آنها و یا با شماره 124 هر گونه تخلف را گزارش دهند بلافاصله به شکایت آنها رسیدگی می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان راه اندازی گشت های مشترک را از دیگر اقدامات این سازمان برای نظارت بر بازار استان عنوان کرد و ادامه داد: شکایت مردم در تعزیرات حکومتی نیز بررسی می شود.

وی درباره تفاوت قیمت فروشندگان کالا تصریح کرد: تفاوت قیمت عوامل مختلفی دارد و ممکن است فروشنده ای خرید قبلی داشته باشد که این موضوع ملاک تفاوت قیمت نیست و برای کالایی که فروخته می شود حتماً باید فاکتور ارائه داده شود در غیراینصورت مردم باید گزارش دهند.

منتظری با اشاره به اینکه ثبات در بازار گیلان وجود دارد و کمتر شاهد تفاوت قیمت هستیم، درباره برپایی نمایشگاه ضیافت ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: نمایشگاه ضیافت با 200 غرفه در رشت، انزلی و آستارا برپا شده است و تا پنجم تیرماه ادامه دارد.

وی از راه اندازی 450 نمایشگاه فروش فوق العاده در گیلان خبر داد و یادآور شد: در نمایشگاه های ضیافت اقلام با حداقل 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه می شود./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان