Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نشست استفاده طرح های مصوب گیلان  از ظرفیت های قانون بودجه سال 94 کشور در زمینه بهره گیری از فاینانس ظهر امروز  به ریاست استاندار گیلان برگزارشد.

دکتر محمد علی نجفی در این نشست که به منظور ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاههای اجرایی استان جهت بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت فاینانس برگزار شد با بیان اینکه با توجه به منابع مالی و خطوط اعتباری پیش بینی شده در قاون بودجه 94 باید از این فرصت ها به نحو شایسته و مطلوب بهره گیریم اظهار داشت : در قانون بودجه امسال سقف تسهیلات تامین مالی خارجی علاوه بر باقی مانده سهمیه سالهای قبل معادل 35میلیارد دلار است که  باید با ارائه طرح های دارای توجیه فنی ، اقتصادی ، مالی و زیست محیطی در جهت توسعه و تعالی استان تلاش کنیم .

وی با بیان اینکه استان گیلان تنها استانی در کشور بود که سال گذشته موفق گردید از ظرفیت فایناس بهره گیرد  اظهار داشت : امسال نیز پنج هزار میلیارد تومان پروژه درگیلان در  بخش های آب راه و صنعت  برای بهره گیری از اعتبارات فاینانس شناسایی شده است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد :کلیه طرح های مصوب که منابع آنها از محل فاینانس تامین می شود باید با تایید دستگاه های اجرایی ذیربط ،وزارت امور اقتصادی و دارایی ،بانک مرکزی و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی باشد از اینرو دستگاه های اجرایی موظفند تمام تلاش خود را برای جذب این تسهیلات به کار گیرند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان