Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نشست هم اندیشی مدیر روابط عمومی شهرداری رشت با اصحاب رسانه به مناسبت ۱۴ تیر «روز قلم» برگزار شد

فاطمه قدیمی ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت در این هم اندیشی ضمن اعلام خبر تدوین نمایه اطلاع رسانی در شهرداری رشت برای اولین بار در کشور وعده داد بزودی از این نمایه رونمائی شود و با تشکیل کارگروه رسانه ای فعالیت آن در دو حوزه ارتباطی برون سازمانی و درون سازمانی آغاز شود .

مدیر روابط عمومی شهرداری از اهداف بیستگانه تعریف شده در این نمایه خبر داد و افزود : در این نمایه تدوین مدل درست ارتباط با رسانه تدوین شده است .

وی افزود : طی هفته های آتی این کارگروه به جمع بندی نهایی خواهد رسید و بعد از آن هفته ای یکبار رسانه ها در حیطه تخصصی خود تشکیل جلسه خواهند و داد و به مقتضای زمان ممکن است به میزگرد ماهانه و در نهایت به کنفرانس خبری شهرداری با حضور معاونین منجر خواهد شد .

وی همچنین روابط عمومی شهرداری را هماهنگ کننده روابط عمومی سازمان های زیرمجموعه شهرداری دانست و افزود : سازمان های زیر مجموعه شهرداری ملزم به اطلاع رسانی در خصوص عملکرد خود می شوند و مدیران شهرداری باید نسبت عملکرد خود پاسخگو باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت : طی سال های اخیر بدنه شهرداری رشت دچار آسیب هایی شده که در تلاش هستیم با ارتباط های محیط شهری ، ارتباط با سازمان ها و ارتباط با اجتماع انسان ها این آسیب ها را بر طرف نماییم .

مدیر روابط عمومی شهرداری ادامه داد : هم اکنون رشت با چهار شهر از دیگر کشورها خواهرخوانده شده اما نتوانسته ایم بهره لازم را از این خواهر خواندگی را ببریم. وی در خصوص ایجاد دفتر همکاری های یونسکو در شهرداری رشت نیز گفت : رشت این فرصت را دارد که به عنوان اولین شهر کشور به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی در یونسکو به ثبت برسد درحالیکه تهران ، اصفهان و شیراز در این زمینه تاکنون ناکام بوده اند. قدیمی با بیان این که بسیاری از مشکلات شهری به شهرداری ارتباط ندارد اظهار کرد : مشکلات موجود ناشی از عدم وجود مدیریت شهری است و این معضل منحصر به شهر رشت نیست .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان