Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : همزمان با 25 تیرماه روز تامین اجتماعی و آخرین روز هفته تامین اجتماعی مدیر درمان و مدیر کل تامین اجتماعی استان به اتفاق تنی چند از همکاران با حضرت آیت الله قربانی دیدار نمودند.

حضرت آیت الله قربانی در این دیدار با تبریک توافق هسته ای که منجر به شادی دل ایرانیان و دلنگرانی صهیونیستها شد ، گفت : امیدوارم که دولت با تدبیری که می اندیشد بتواند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را برطرف نماید.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به دغدغه های هر انسان برای آینده یاد آور شد : اسلام در این باره نظرات ارزشمندی دارد .

ایشان افزود : ما باید کاری کنیم در جامعه اسلامی فقیر نداشته باشیم و کسی دغدغه آینده را نداشته باشد .

حضرت آیت الله قربانی وجود تامین اجتماعی با داشتن بیمارستان و مراکز درمانی خوب را باعث ایجاد روحیه امید در جامعه دانست و از مسئولان خواست به نیازهای نیازمندان توجه ویژه ای داشته باشند زیرا بهترین انسانها به فرموده حضرت رسول اکرم(ص) آنهایی هستند که سرور دردل انسان ایجاد می کنند.

شایان ذکر است که در این دیدار دکتر شهدی نژاد با ذکر گزارشی از عملکرد درمان تامین اجتماعی استان افزود : بزرگترین مزیت تامین اجتماعی استان گیلان وجود فضای همدلی خوب بین همکاران بیمه ای و درمانی و بهره مندی از متبهرترین متخصصین دربیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و مراکز درمانی است که منجر شده بیشترین طرح های پایلوت کشور در استان اجرایی شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان