Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به گازرسانی به روستاهای گیلان گفت: ۲۰۳ میلیارد تومان برای ۵۱۷ روستای استان اختصاص یافته است.

محمد علی نجفی امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان در سالن اجتماعات استانداری با بیان اینکه باید براساس نیاز استان پروژه ها تعریف شوند، اظهار داشت: این نگاه در استان تقویت شود که پروژه هایی که بیشتر به نفع استان است تسریع شوند.

وی با بیان اینکه امروز دستگاه های اجرایی استان با فشار کار می کنند، گفت: نباید این باعث شود که هزینه های عمرانی صرف هزینه های جاری شود.

استاندار گیلان توزیع عادلانه اعتبارات در شهرستان ها را مورد تاکید قرارداد و بیان کرد: فضای همدلی و آرامش و کسب و کار در استان مهیا شده است.

نجفی تاکید کرد: در بحث سازندگی، استان فعال است و در شاخص های آب روستایی و راه روستایی رو به رشد حرکت می کند و با این که در گذشته از شاخص های کشوری عقب بودیم، امروز خوشبختانه این شاخص ارتقاء پیدا کرده و برای رسیدن به شاخص مطلوبیت برنامه ریزی کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه در بحث فاینانس امسال رقم خوبی پیشنهاد شده است خاطرنشان کرد: با فضای خوبی که حاکم شده است می توان از فاینانس به خوبی استفاده کرد.

استاندار گیلان با اشاره به گازرسانی به روستاهای گیلان تصریح کرد: 203 میلیارد تومان برای 517 روستای استان اختصاص یافته است.

این مقام مسئول از تامین اعتبار بخش عظیمی از سدهای لاستیکی استان خبر داد و افزود: در تلاش هستیم تا از محل اعتبارات دریافتی در سال 94 هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمائیم.

وی با بیان اینکه دولت الکترونیک در استان دنبال می شود اعلام کرد: یک درصد بودجه عمرانی استان به این امر اختصاص یافته است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان