Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سرانجام پس از کش و قوس های فراوان امتیاز تیم داماش گیلان واگذار شد.

امتیاز لیگ یک تیم داماش گیلان که در اختیار هئیت فوتبال استان گیلان قرار گرفته بود با هماهنگی اداره کل  ورزش و جوانان در اختیار شرکت آهن و فولاد لوشان قرار گرفت تا بدین ترتیب تکلیف این تیم لیگ یکی برای حضور در رقابت های لیگ مشخص شود.

یعقوب کنعانی رئیس هیت مدیره آهن و فولاد لوشان، علی محمودی را به عنوان مدیر عامل این تیم جهت انجام امور انتقال، پروانه باشگاه و عقدقرارداد با بازیکنان معرفی کرده است.

پس از اتفاقات رخ داده برای مالکیت تیم داماش، ماه گذشته امیر عابدینی مدیرعامل این باشگاه تیم  را در اختیار هئیت فوتبال استان گیلان قرار داد بود و هیئت فوتبال بعد از مذاکره با چند گروه مختلف سرانجام با شرکت آهن و فولاد لوشان به توافق رسید.

مسابقات لیگ یک، طبق اعلام سازمان لیگ قرار است تا 26 مرداد آغاز شود و تاریخ نقل و انتقالات این لیگ تا روز دوشنبه 19 مرداد ماه امسال تمدید شده است و تیم داماش می تواند در این فرصت باقی مانده نسبت به عقد قرارداد با بازیکنان مورد نظر اقدام کند.

شایان ذکر است که بازیکنان تیم داماش گیلان از هفته پیش تمریناتشان را زیرنظر مرتضی ابراهیمی و مازیار ربیعی آغاز کرده اند اما هنوز سرمربی برای این تیم مشخص نشده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان