Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2

گیلانیان به گزارش خبرآنلاین؛ عادل فردوسی پور در برنامه اش صحنه هایی را نشان داد که ثابت می کرد استاندار گیلان برخلاف ادعایش، وسط مسابقه وارد زمین شده و با نیمکت نشینان دو تیم دست داده است البته دوربین نود وقتی با استاندار مصاحبه کرد، استاندار گیلان مدعی شد وقتی وارد زمین شده، بازی در جریان نبوده. استاندار گیلان گفت:

«من وسط بازی نرفتم داخل زمین. من همان موقعی که به ورزشگاه ورود کردم، رفتم سمت نیمکت تیم ها. رسم ادب این بود که به خاطر میزبانی ما در این مسابقه، با هر دو تیم دست بدهیم.» البته هنگام پخش صحبت های استاندار گیلان، فردوسی پور صحنه هایی از مسابقه را نشان می داد که ثابت می کرد استاندار وسط بازی وارد شده و با نیمکت نشینان دست داده. از طرفی سلیمانی نماینده فدراسیون در مسابقه داماش – پرسپولیس، در مورد این اتفاق گفت:

«من حواسم نبود یک دفعه دیدم یک گروهی وارد زمین شده اند. متاسفانه هیچ کسی نبود جلوی این آقا را بگیرد. شما می خواهی به تیم ها خوش آمد بگویی، قبل از بازی، بین دو نیمه یا پس از مسابقه برو به رختکن آن ها و با اعضای این تیم ها چای و میوه بخور ! استاندار احترام زیادی دارد ولی من در طول 30 سالی که در این فوتبال بوده ام هیچ وقت چنین اتفاقی را ندیده ام.»

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان