Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 10 میلیارد تومان اعتبار برای احیای تالاب انزلی اختصاص یافته است.

حسن خسته بند امروز با اشاره به وضعیت تالاب انزلی اظهار کرد: امسال برای ادامه پروژه احیای تالاب انزلی مبلغ 10 میلیارد تومان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه احیای تالاب انزلی یکی از پروژه های بسیار مهم استان و شهرستان است، تصریح کرد: تالاب بین المللی انزلی نیاز به حمایت ویژه دارد.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی درباره ساخت موج شکن دریای خزر تصریح کرد: بزرگ ترین موج شکن حاشیه خزر و خمام به انزلی که پیش از این دو بانده بود، اکنون تبدیل به چهار بانده شده است.

وی با بیان اینکه بندر انزلی اکنون توسعه خوبی یافته است، گفت: اکنون اعتبار بندرانزلی به دو برابر رسیده و توسعه یافته است.

خسته بند بندرانزلی را منطقه ای تجاری خواند و یادآور شد: کارهایی که در بندر انزلی انجام شده و در حال اقدام است جزو زیر ساخت های آن محسوب می شود و در این راستا پروژه های مختلفی مانند بخش آب آشامیدنی حاشیه روستاهای آبکنار تا «بشمن» در دست اقدام است.

وی بندر انزلی را نخستین شهرستان کشور دانست که تمام روستاها و شهرهای آن از گاز طبیعی برخوردار هستند و به عنوان نخستین شهر سبز ایران معروف است.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نخستین پروژه آب شیرین کن در سنگاچین انزلی ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: اکنون این پروژه در حال فعالیت است.

وی در ادامه اطلاع رسانی رسانه ها از فعالیت های انجام شده را مهم دانست و یادآور شد: خبرنگاران افراد شاخص هر شهر و استان هستند و می توانند مردم را به طرف پروژه ها سوق دهند و آنها را آگاه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان