Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: هر مدیری در گیلان که نتواند سیاست های دولت را اجرا کند و به این سیاست ها اعتقاد نداشته باشد، برکنار می شود.

محمد احمدی پور ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آستارا نظام اسلامی ایران را نظام سیاسی و مطرح در عرصه بین الملل خواند.

وی اظهار کرد: بسیاری از حکومت ها و نظام های موجود در دنیا متکی به یک حوزه تمدنی قوی و با ثبات نیستند اما نظام جمهوری اسلامی ایران متصل به تمدن دیرینه ایرانی و اسلامی است.

این مسئول با بیان اینکه تلفیق این دو تمدن، جمهوری اسلامی ایران را شکل داده است، افزود: امروز در دنیای پرحادثه حرف های زیادی برای گفتن داریم و با این دو تمدن با ثبات و تاثیرگذار با محوریت ولایت مطلقه فقیه و مردم مانند کوه استوار هستیم.

وی با تاکید بر اینکه اکنون در جایگاهی قرار گرفته ایم که قدرت های جهانی در برابر ایران بر سر میز مذاکره می نشینند، تصریح کرد: اگر ایران اسلامی از امنیت با ثباتی برخوردار نبود امکان نداشت که قدرت های جهانی بر سر میز مذاکرات حاضر شوند و امروز این امنیت را مدیون خون شهدا و ولایت فقیه هستیم.

معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف، گفت: یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که بیگانگان برای نظام ایران اسلامی پدید آورده بودند حوزه هسته ای بود که با درایت رهبر معظم انقلاب و تدبیر و تلاش شبانه روزی تیم دیپلماسی ایران اسلامی به سرانجام رسید.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید با همکاری تمام قوا توانست شرایط اقتصادی کشور را بهبود ببخشد، افزود: در شرایطی که کشور در حوزه اقتصادی طبق آمار عدد منفی را نشان می داد با تدبیر دولتمردان به مرحله مثبت رسید که کار بسیار بزرگی بود.

احمدی پور با تاکید بر اینکه اجرای سیاست های دولت صرفا در سطح ملی نیست، گفت: ما باید شرایط کار را در اقصی نقاط کشور از مراکز تصمیم گیری روستاها تا مراکز سطح بالای نظام را به هم پیوند دهیم که ابن امر نیز در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه تمام مدیران باید سیاست های دولت تدبیر و امید را به درستی اجرایی کنند، یادآور شد: اگر مدیری در گیلان اعتقادی به سیاست های دولت نداشته باشد جایگاهی در دولت نخواهد داشت و این دولت نیازمند مدیران توانمند و متعهد است.

این مسئول با اشاره به جایگاه ممتاز بندر مرزی آستارا در گیلان و کشور، بر لزوم توسعه همه جانبه این شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: موقعیت بی نظیر آستارا در حوزه تجاری و گردشگری به گونه است که می تواند کمک قابل توجهی به اقتصاد گیلان کند و این شهرستان مورد توجه ویژه استان گیلان است.

وی با تاکید بر اینکه مبنای کار مدیران در دولت باید بر محور قانون استوار باشد، ادامه داد: اجرای قانون باید در حوزه کاری مدیران باشد ضمن اینکه در ارزیابی مدیران محور تعهد و قانون را ملاک عمل قرار می دهیم و هر مدیری که پا را فراتر از قانون بگذارد برخورد قانونی شده و برکنار می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مجموعه اجرایی انتخابات و نظارت با همدلی و تعامل یک انتخابات سالم و قانونمند را در گیلان مانند دیگر استان های کشور برگزار می کنند.

در پایان مراسم مذکور محمدمهدی مظفری به عنوان معاون سیاسی ـ اجتماعی فرماندار آستارا معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان