Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان گفت: روز یکشنبه، یکم شهریور ماه ۱۳۹۴ اقدام به اعزام مشمولان فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی می کنیم.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدحسین صدرممتاز اظهار داشت: مشمولان فوق دیپلم و بالاتر که موعد اعزامشان روز یکشنبه، یکم شهریور ماه 1394 است و باید جهت اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت 7 صبح تاریخ یاد شده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس- کیلومتر3 جاده رشت به تهران –جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی 90/8/22 را تشریح کرد و گفت: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد، 3 ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آن ها بیشتر از سه ماه باشد 6 ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

سرهنگ صدرممتاز اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آن ها بیش از یک سال باشد، علاوه بر 6 ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضائی معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاٌهل بعد از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری خواهند کرد، اظهار داشت: مشمولان متاٌهلی که مرکز آموزش آنان خارج از استان تعیین شده است، می توانند قبل از تاریخ اعزام خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا و در صورت وجود مرکز آموزش در داخل استان، نسبت به تغییر مرکز آموزش آن به استان گیلان اقدام شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان