Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در مراسم معارفه و تکریم مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه صدا و سیما باید با رویکرد فرا استانی و فرا مرزی، توانمندی های بومی و محلی گیلان را انعکاس دهد گفت: رسانه ی ملی باید سفیر و معرف چهره ی زیبای گیلان با ارائه ی برنامه های پر محتوا باشد.

دکتر نجفی در این مراسم که حجت الاسلام موسوی مقدم معاون امور مجلس و استانهای صدا و سیما و جمعی از نمایندگان مردم استان در مجلس، مسئولان استان و هنرمندان صدا و سیما حضور داشتند بر ضرورت تولید برنامه های مختلف با نگاهی مبتکرانه و خلاقانه تأکید کرد و افزود : تولید این برنامه ها از سوی رسانه ملی موجب ایجاد اعتماد و صداقت متقابل بین مدیران و مردم می شود.

وی با بیان اینکه صدا و سیما باید با رویکرد فرا استانی و فرا مرزی، توانمندی های بومی و محلی گیلان را انعکاس دهد خاطر نشان کرد : رسانه ی ملی باید سفیر و معرف چهره ی زیبای گیلان با ارائه ی برنامه های پرمحتوا باشد.

نماینده عالی دولت در گیلان کمک به رونق اقتصادی و توسعه ی گردشگری گیلان را یکی از مأموریت های صدا و سیما عنوان و تصریح کرد : با نهادینه کردن الگوهای صحیح و خودباوری می توان نقش مهمی در فرهنگ سازی مردم ایفا کرد.

وی تقویت روحیه نشاط، امید اجتماعی و سازندگی در بین مردم را بسیار مهم توصیف کرد و افزود : نقش صدا و سیما در سوق دادن جامعه به سمت کارآفرینی و تعهد اجتماعی بسیار مهم است.

استاندار با تقدیر از تلاش های مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز گیلان در ارتقای آگاهی مردم و تحقق اهداف دولت در استان گفت : همدلی صدا و سیمای استان با دولت در پیشبرد اهداف دولت در استان مشهود بوده و بخش بارز آن در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان مشاهده شد.

وی به حضور موثر صدا و سیمای استان در مقاطع مختلف اشاره و خاطر نشان کرد : این همراهی ها در بحرانهایی همچون سیل، خشکسالی و بویژه برف سنگین 92 که به صورت شبانه روزی همپای مسئولان بودند و مشکلات مردم را انعکاس می دادند مشهود بود.

دکتر نجفی تصریح کرد : اخبار باید با رعایت کمال انصاف و بدون بزرگنمایی منعکس شود و در این میان مشکلات مردم نیز به گوش مسئولان رسانده شود که در مجموع صدا و سیمای استان به صورت همراه و خوب عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه نباید این انتظار وجود داشته باشد که همیشه از عملکردها تعریف شود گفت : در مدت 2 سال حضورم در گیلان شاهد مدیریت خوبی از مجموعه صدا و سیمای استان بودم.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات محسن نصرپور، علی طلوعی به عنوان مدیر کل صدا و سیمای گیلان معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان