Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان از جلوگیری ثبت سفارش واردات برنج به کشور خبر داد و گفت: روند جلوگیری از ثبت سفارش واردات برنج در ماه های آینده ادامه دارد.

محمدعلی نجفی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی روستای «آزاربن» این شهرستان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: سال های گذشته واردات بسیار برنج به کشور وارد شد.

وی از جلوگیری ثبت واردات برنج در 10 ماه گذشته به کشور خبر داد و گفت: روند جلوگیری از ثبت سفارش واردات برنج در ماه های آینده ادامه دارد.

استاندار گیلان به نهضت گازرسانی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: تمام روستاهای بالای 20 خانوار و بخشی از روستاهای زیر 20 خانوار گیلان تا سال آینده گازدار می شوند.

وی با تاکید بر برطرف کردن مشکلات روستاها در استان، خاطرنشان کرد: فضای مناسب کسب و کار باید در روستاها ایجاد شود تا فرد روستایی در روستا بماند.

نجفی از راه اندازی شبکه اینترنت در تمام روستاهای گیلان تا 1.5 سال آینده خبر داد و تصریح کرد: حمایت و حفظ سرمایه گذار از موضوعات مهم در استان است.

وی با بیان اینکه پروژه های افتتاحی هفته دولت جاری به لحاظ تعداد و ریالی نسبت به هفته دولت سال گذشته در گیلان افزایش داشته است، متذکر شد: روند توسعه ای گیلان ادامه دارد.

امروز با حضور استاندار گیلان 17 طرح در رودسر و گازرسانی به هشت روستا به صورت تجمیع در روستای آزاربن سفلی افتتاح شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان