Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : همزمان با هفته دولت و طی مراسمی با حضور سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان به پنج نو عروس از سوی یک موسسه خیرین جهیزیه اهداء شد.

در این مراسم که در محل دفتر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار شد یونس رنجکش سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی ضمن تشکر از این اقدام خداپسندانه خیرین بر ضرورت همراهی های بیشتر مردم با دولت در راستای کمک به نیازمندان تاکید کرد.

وی اضافه کرد: خیرین و موسسات خیریه از سرمایه های اجتماعی جامعه هستند که باید از آنان صیانت کرد و اقدام خیرخواهانه آنها موجب تقویت مشارکت های اجتماعی و انسجام بیشتر در جامعه می شود.

وی گفت: موسسه خیریه آبشار عاطفه ها از موسسات فعال استان است که مدیریت آن توانسته در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر آبرومند فعالیت های  شایسته ای را انجام دهد.

دبیر هیات نظارت بر  سازمانهای مردم نهاد گیلان اضافه کرد: حفظ آبرو و کرامت انسان ها در امور خیریه باید مورد توجه جدی قرار گیرد زیرا بسیاری از نیازمندان مالی جامعه ما افراد محترمی هستند که نباید این کرامت نادیده  و یا خدشه ای به آن وارد شود.

رنجکش ضمن آرزوی زندگی شاد زیر سایه الطاف الهی برای نوعروسان از آنان  خواست تا در تحکم زندگی خانوادگی خویش کوشا باشند.

در این مراسم مریم صلحی مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها نیز ضمن تشکر از حاضرین اظهار داشت: این موسسه فعالیت خود را در راستای کمک به نیازمندان بویژه تهیه جهیزیه نوعروسان قرار داده و از ابتدای امسال نیز جهیزیه 10 نوعروس را با اعتباری بالغ بر 200 میلیون ریال  با کمک خیرین تقبل کرده است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان