Wednesday، 22 May 2024 | چهارشنبه، 02 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش ایران دیپلماسی قوی جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی به منصه ظهور گذاشته است.

امیردریادار غلامرضا خادم بیغم پیش از ظهر امروز در مراسم اهدای درجه به دانش آموزان دوره 184 شهید پرندآور در مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت با تبریک فرا رسیدن روز میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: امروز شاهد حضور نیروی دریای و ارتش با صلابت و قدرتمند هستیم.

وی افزود: در نظام اسلامی مسئولیت یک امانت است و باید آن را به نحو مطلوب حفظ کرد و برای این امانت در طول انقلاب و دفاع مقدس شهدای بسیاری تقدیم شده و باید آن را به دست صاحب اصلی اش برسانیم.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه در نیروی دریایی ارتش برای آموزش ارزش بسیار قایل هستند، تصریح کرد: مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت از مراکز مهم و پیشرفته کشور و منطقه است و تجهیزات بسیار پیشرفته و کمک آموزشی دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز نقطه عطفی در دوران خدمتی کارکنان است، خاطرنشان کرد: امروز نیروی دریایی ارتش به عنوان نیروی دریایی راهبردی، سیاسی، نظامی، علمی و بین المللی محسوب می شود.

خادم بیغم گفت: اگر سیاستمداران در صحنه بین المللی به راحتی می توانند از حق ملت ایران دفاع کنند به دلیل پشتیبانی نیروهای مسلح است.

وی تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نیروی دریایی بین المللی در دریاهای آزاد دیپلماسی قوی نظام اسلامی را به منصه ظهور گذاشته است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به مسئولیت خطیر حفاظت از منابع دریایی کشور توسط این نیرو، بیان کرد: نیروی دریایی فعالیت های عمرانی در ساحل مکران را آغاز کرده است.

وی سواحل مکران را بسیار مهم و با ارزش خواند و یادآور شد: فعالیت های نیروی دریایی ارتش در سواحل مذکور چشمگیر است.

خادم بیغم با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با برقراری امنیت سبب توسعه اقتصادی در بخش های مختلف شده است، اظهار کرد: نیروی دریایی علمدار فعالیت های عمرانی و اقتصادی در ساحل مکران است و دولت این فعالیت ها را ادامه می دهد.

در مراسم مذکور از 15 نفر از مربیان و نفرات برتر فرماندهی آموزش تخصص های دریایی رشت با اهدای لوح تجلیل شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان