Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت : دولت تدبیر و امید، دولتی دانشمند و آگاه به زمان است که خدمات آن منشأ خیر و نعمات فراوان برای مردم شده است.

آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت افزود: دولت تدبیر و امید از تجارب گذشته به خوبی درس گرفته، زمان را خوب درک می کند و اکنون به حمدالهی، شرایطی فراهم آمده که ایران اسلامی از هر زمان دیگری قدرتمندتر است.

وی ادامه داد: گاهی آمریکا و رژیم صهیونیستی حرف های بی اساسی می زنند که همه گزینه ها از جمله گزینه نظامی روی میز است، اما واقعیت این است که قدرت بازدارندگی ایران اسلامی اجازه جسارت را به آنها نمی دهد.

امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنان خود گفت : بر اساس آماری که استاندار گیلان ارائه کرده؛ در هفته دولت امسال در این استان، یک هزار و 269 پروژه عمرانی در زمینه های مختلف با اعتباری بالغ بر یک هزار و 155 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

امام جمعه رشت افزود : البته اگر تحریم ها نبود و دست دولت باز بود؛ دولت بیش از این می توانست به مردم خدمت کند.

وی همچنین با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و با هنر گفت: منافقین در ابتدای انقلاب می خواستند به خیال خودشان با شهادت سران انقلاب ، شهدای محراب ، هفتاد و دو تن و رجایی و باهنر انقلاب را ساقط کنند اما انقلاب و نظام اسلامی، همچنان تنومند و با اقتدار است.

به مناسبت هفته دولت، حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری ، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته رشت را ایراد کرد.

2-2

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان