Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار پیش از ظهر امروز و در آخرین روز از هفته ی دولت در مراسم بهره برداری از پروژه های حوزه ی آب و فاضلاب شهری در سطح استان گیلان گفت : براساس مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان 11 سد لاستیکی در استان به بهره برداری می رسد.

دکتر نجفی در این مراسم با اشاره به برگزاری جلسات مختلف در وزارت نیرو به منظور اثبات میزان سهم گیلان از سد سفیدرود افزود : سهم گیلان از سد سفیدرود در سالهای قبل 2 میلیارد و چهارصد میلیون مترمکعب بود که این میزان در سالهای اخیر به 1100 میلیون مترمکعب تقلیل پیدا کرد که توانستیم در جلسات مختلف با حضور 9 استاندار حاشیه سد سفیدرود سهم گیلان را به 1600 میلیون مترمکعب افزایش دهیم.

وی به مشکلات موجود در تأمین آب شالیزارهای استان اشاره و خاطر نشان کرد : براساس مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان 11 سد لاستیکی به منظور کاهش مشکلات آب مزارع در استان به بهره برداری می رسد که لنگرود نیز از این فرصت بهره مند می گردد.

نماینده عالی دولت در گیلان به کسب رتبه برتر در بهبود فضای کسب و کار نیز اشاره و تصریح کرد : وجود همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولین یکی از علل کسب رتبه ی برتر در هفت فصل متوالی در بهبود فضای کسب و کار استان است.

وی همچنین شروع کار دولت تدبیر و امید را مواجه با هزاران  میلیارد بدهی از قبل عنوان کرد و افزود: علی رغم اینکه در برخی موارد بودجه ی تخصیص یافته پروژه ها وصول نشده بود اما یک روز هم پروژه ها رها نگردید.

استاندار با اشاره به درخواست از وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به گیلان درخصوص تسریع در ساخت کنار گذر لنگرود گفت : قطعاً با فضا و فرصتی که از نظر دیپلماسی بوجود آمده فضای آتی استان و کشور رو به رشد و صعود خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان