Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان از اجرای بزرگ ترین طرح آبرسانی این استان با 240 میلیارد تومان اعتبار به زودی در شهرستان رشت خبر داد.

کاظم لطفی ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های آب و فاضلاب این شهر اظهار کرد: سال گذشته طرح های آب و فاضلاب شهری با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان در استان آغاز شده و تا چهار سال آینده ادامه دارد.

وی از بهره برداری از 500 میلیارد تومان طرح های آب و فاضلاب شهری تاکنون در گیلان خبر داد و افزود: طرح های آبرسانی به شهرهای تالش، لنگرود و رودبار با 11 میلیارد تومان اعتبار به طور اضطراری اجرایی شده است.

لطفی با بیان اینکه بهره برداری از خط انتقال آبرسانی به شهرهای شرق گیلان آغاز شده است، تصریح کرد: بهسازی و بهره برداری از چاه های آب در لنگرود، رضوانشهر و لوشان و همچنین اجرای طرح های بازسازی، اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی به مناطق مختلف استان با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و 5 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان به اجرای طرح فاضلاب شهر لنگرود اشاره کرد و گفت: طرح مذکور به پنج مرحله اجرایی تقسیم شده و یکی از فازهای طرح فاضلاب لنگرود با اعتبار 8 میلیارد تومان به زودی عملیاتی می شود.

وی با اشاره به عملیاتی شدن 25 درصد از طرح فاضلاب شهر لاهیجان در سال 94، بیان کرد: در مدت چهار سال طرح فاضلاب شهری لاهیجان به طور کامل اجرایی می شود.

لطفی از اجرای بزرگ ترین طرح آبرسانی استان به زودی در شهرستان رشت خبر داد اظهار کرد: طرح مذکور با اعتبار 240 میلیارد تومان عملیاتی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان به پروژه های افتتاحی هفته دولت امسال در لنگرود اشاره کرد و یادآور شد: دو حلقه چاه با اعتبار 534 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در «لات محله» لنگرود به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه آبرسانی رینگ دو در شهر لنگرود با اعتبار 10 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: هفته دولت امسال بازسازی، اصلاح و شبکه توزیع آب آشامیدنی با اعتبار 3 میلیارد تومان در شهرهای مختلف گیلان افتتاح شده است.

لطفی به بهره برداری از خط انتقال آبرسانی شهرهای شرق گیلان اشاره کرد و گفت: طرح مذکور از چاه های فلمن سنگر تا شهرهای شرق دور استان اجرایی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان