Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب درباره بررسی برجام در مجلس، با توجه به فرمایش معظم له که فصل الخطاب تلقی می شود لذا نمایندگان ولایتمدار از این پس به دقت و نگاه دقیق تری موضوع بررسی برجام را در مجلس پیگیری می کنند.

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه مجلس باید در جریان بررسی برجام باشد، گفت: نگاه مقام معظم رهبری در این خصوص موید جایگاه و اهمیتی مجلس است و در راس امور بودن مجلس را مورد تاکید قرار می دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه مطلب افزود: فرمایشات ایشان همواره برای مجلس و تمامی نمایندگان فصل الخطاب بوده و هم کلیه نمایندگان و هم اعضای کمیسیون ویژه برجام باید با دقت زیادی بر روی بحث های کارشناسی برجام تمرکز و از سیاسی کاری های احتمالی دوری کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه بررسی برجام در مجلس به طرق مختلف امکان پذیر است، تصریح کرد: با توجه به فرمایش معظم له که فصل الخطاب تلقی می شود لذا نمایندگان ولایتمدار از این پس به دقت و نگاه دقیق تری موضوع بررسی برجام را در مجلس پیگیری می کنند.

وی درخصوص ارسال لایحه برجام به مجلس، گفت: این روش یکی از شیوه های بررسی برجام در مجلس است که باید با نگاه جمعی در مجلس در مورد آن تصمیم گیری شود، اما مساله مهم این است که فرمایش رهبری درخصوص بررسی برجام در مجلس بدون شک از طرف نمایندگان مورد تبعیت قرار خواهد گرفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نظر رهبری برای هر قوای سه گانه همواره روشن کننده مسیر راه بوده و هست و با وجود تمامی اختلاف نظرها و سلیقه هایی که ناشی از وجود دموکراسی در کشور است، همه ما تابع فرمایشات ولایت هستیم.

گفتنی است پیش از این غلامعلی جعفرزاده در نشست خبری تجلیل از اصحاب رسانه به روایت خبرگزاری فارس مورخه 31 مرداد 94 گفته بود : "بنده از مخالفان ورود صوری برجام به مجلس هستم، زیرا اعتقاد دارم وقتی نتوانیم با تأیید کلیات در جزئیات آن دست ببریم، تأیید آن در مجلس فایده ای ندارد".

"نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تأیید برجام در مجلس تقریباً شبیه یک جوک است افزود: اگر با این کار می خواهیم قدرت چانه زنی خود را افزایش دهیم این امر بحثی جداگانه است".

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان