Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : سردار ابراهیم قائد رحمتی ، سردار محمدرضا میرحیدری و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی با حضرت آیت الله قربانی ، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار کردند .

دیدار که در واقع تودیع سردار قائی رحمتی و معرفی فرمانده جدید نیروی انتظامی گیلان به نماینده ولی فقیه صورت گرفت حضرت آیت الله قربانی ضمن تشکر از تلاش های مثبت سردار رحمتی و آرزوی عاقبت بخیری برای وی برای سردار میر حیدری آرزوی موفقیت کرد .

حضرت آیت الله قربانی ضمت توصیه ها و نصایح خود کار نیروی انتظامی را بسیار طاقت فرسا دانست و گفت : کار نیروی انتظامی تعطیل بردار نیست و باران و برف و سرما و گرما و حتی حوادث غیر مترقبه نمی تواند مانع انجام وظایف این نیرو شود .

وی با توجه به زحمات طاقت فرسای نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت و سختی کار این سبز پوشان سخت کوش گفت : از آنجائی که مردم در همه حال با نیروی انتظامی مواجه هستند و در همه شاهد حضور پلیس هستند و امنیت و آسایششان را در سایه تلاش این نیروی می دانند بنابراین باید رفتار نیرو نیز بگونه ای باشد که عامل جذب بیشتر مردم به سمت نظام و انقلاب شود .

وی افزود : بر کسی پوشیده نیست پلیس در برابر اراذل و اوباش، شرور و جانی و قاچاقچی و غیره جان برکف در صدد تلاش تامین امنیت و آسایشی مردم است از این رو ما و مردم قدردان تلاش های این سربازان رهبری هستیم ./ سفیر سبز

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان