Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از اعزام مشمولان فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی در نوزدهم شهریورماه جاری خبر داد.

به گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ سیدحسین صدرممتاز گفت: مشمولان فوق دیپلم و بالاتر که موعد اعزامشان فردا (پنجشنبه نوزدهم شهریورماه جاری) می باشد، باید برای اعزام به مراکز آموزشی رأس ساعت هفت تاریخ یادشده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس، کیلومتر سه جاده رشت به تهران، جنب اداره راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.

وی با تشریح ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی بیست و دوم آبان ماه سال 1390 افزود: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد، شش ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

سرهنگ صدرممتاز اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان ادامه داد: در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری خواهند کرد.

وی بیان داشت: مشمولان متاهلی که مرکز آموزش آنان خارج از استان تعیین شده، می توانند قبل از تاریخ اعزام خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا و در صورت وجود مرکز آموزش در داخل استان، نسبت به تغییر مرکز آموزش آن به گیلان اقدام شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان