Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : شهردار لاهیجان از افتتاح باغ نارنج در کنار میدان کاشف السلطنه این شهر خبر داد.

سعید آگشته ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه های اجرایی شهرداری این شهر اظهار کرد: لاهیجان با توجه به گذشته بر افتخار تاریخی، مذهبی و گردشگری از شهرهای مهم گردشگرپذیر در ایران است.

وی به وجود جاذبه ها و توانمندی های بسیار در شهر لاهیجان اشاره کرد و افزود: لاهیجان جزو 14 شهر نمونه گردشگری در کشور محسوب می شود.

آگشته با بیان اینکه سالانه صدها هزار نفر مسافر و گردشگر داخلی و خارجی از مواهب خدادادی لاهیجان بازدید می کنند، تصریح کرد: بسترسازی مناسب و فراهم کردن امکانات لازم به منظور رفاه شهروندان و گردشگران از جمله برنامه های شهرداری لاهیجان است.

شهردار لاهیجان قرار گرفتن در مسیر خط کناره دریای خزر و جاذبه های مختلف را از ویژگی های این شهر خواند و بیان کرد: سرمایه گذاری از جمله موضوع های مورد توجه شهرداری لاهیجان است و این امر تاثیر بسیاری در توسعه و پیشرفت شهری دارد.

وی از اجرای سیاست های تشویقی در راستای حمایت از سرمایه گذاران توسط شهرداری لاهیجان خبر داد و گفت: برداشتن موانع موجود در راستای حمایت از سرمایه گذاران از جمله سیاست های شهرداری لاهیجان است.

آگشته با اشاره به اینکه حمایت از سرمایه گذاری موجب کسب درآمد برای سرمایه گذاران و توسعه و آبادانی در شهرها می شود، خاطرنشان کرد: اشتغالزایی از دیگر اهداف سرمایه گذاری در شهرها محسوب می شود.

شهردار لاهیجان در ادامه به افتتاح باغ نارنج در کنار میدان کاشف السلطنه با اعتبار 7 میلیارد و 50 میلیون تومان هم زمان با هفته دولت امسال در این شهر اشاره کرد و یادآور شد: اعتبار مذکور از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان تامین شده است.

وی احداث مجموعه فرهنگی ورزشی و بازار عاقلیه را از پروژه های افتتاحی شهرداری لاهیجان در هفته دولت امسال برشمرد و اظهار کرد: بازار عاقلیه در ابتدای بلوار حکیم زاده با اعتبار 3 میلیارد و 50 میلیون تومان از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان به بهره برداری رسیده است.

آگشته با بیان اینکه آسفالت معابری شهری با اعتبار 3 میلیارد تومان در لاهیجان به بهره برداری رسیده است، افزود: مبلغ 2 میلیارد و 810 میلیون تومان از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان و 190 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

شهردار لاهیجان به پروژه توسعه و امتداد بلوار دیلمان اشاره کرد و گفت: پروژه مذکور با اعتبار 3 میلیارد تومان از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان به بهره برداری رسیده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان