Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه قدس گیلان از برگزاری 10 همایش استکبارستیزی هم زمان با هفته دفاع مقدس در دانشگاه های این استان خبر داد.

عباس بایرامی عصر امروز در دیدار اعضای ستاد هماهنگی برگزاری هفته دفاع مقدس استان با آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار کرد: امسال مسئولیت کارگروه های نیروهای مسلح، بصیرت و استکبارستیزی و فرماندهان شهید دفاع مقدس به عهده سپاه قدس گیلان است.

وی به تشکیل کمیته های هشت گانه دفاع مقدس در سپاه قدس گیلان اشاره کرد و افزود: فعالیت کمیته های فرهنگی، روابط عمومی، تربیت بدنی و بسیج ورزشکاران، پشتیبانی و آماد، نمایش رزمی، تحقیق و پژوهش، رژه نیروهای مسلح و بسیج آغاز شده است.

بایرامی از رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مستقر در گیلان هم زمان با 31 شهریور ماه جاری در میدان شهدای ذهاب رشت خبر داد و بیان کرد: نمایش رزمی فرهنگی عملیات کربلای5 در هفته مذکور در کانون بسیج جوانان رشت اجرا می شود.

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برپایی نمایشگاه فرهنگی هم زمان با هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: نمایشگاه مذکور با موضوع های دفاع مقدس در کانون بسیج جوانان رشت دایر می شود.

وی پیاده روی خانوادگی را از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس گیلان ذکر کرد و گفت: پیاده روی خانوادگی در 18 نقطه از استان برگزار می شود و سه نقطه در سراوان، رشت و خمام در شهرستان رشت است.

بایرامی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی به منظور ویزیت رایگان محرومان هم زمان با هفته دفاع مقدس در رودبار برپا می شود، خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس امسال 10 عنوان کتاب با موضوع های دفاع مقدس رونمایی می شود.

معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه قدس گیلان به کمیته بصیرت با مسئولیت سازمان بسیج دانشجویی استان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به فضای جدیدی که در منطقه ایجاد شده و تاکید مقام معظم رهبری نسبت به موضوع های مختلف، 10 همایش استکبارستیزی در دانشگاه های گیلان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه همایش استکبارستیزی در دانشگاه های محوری و ملی گیلان هم زمان با هفته دفاع مقدس برگزار می شود، اظهار کرد: همایش مذکور در دانشگاه های علوم پزشکی، آزاد اسلامی، پیام نور و ... تدارک دیده شده است و با حضور دانشجویان و استادان دانشگاه ها برگزار می شود.

بایرامی به آغاز سال تحصیلی در دانشگاه ها هم زمان با همایش های استکبارستیزی اشاره کرد و گفت: برگزاری همایش استکبارستیزی با دعوت مستقیم از دانشجویان و استادان برگزار می شود ضمن اینکه تجلیل پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس از جمله برنامه های این همایش است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان