Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد امام (ره) گیلان از برپایی196پایگاه ثابت و سیار در جشن عاطفه های امسال در آستانه بازگشایی مدارس استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

علیرضا محمدی روز پنجشنبه با بیان اینکه جشن عاطفه ها امسال در دو مرحله با شعار 'مهر در انتظار همدلی' برگزار می شود، افزود: مرحله اول این جشن طی امروز و فردا ( پنجشنبه و جمعه) با برپایی پایگاه ها در میادین شهرها ، مصلی ها و مساجد فعال شهرها و روستاها به منظور دریافت کمک های مردمی برای تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند تحت پوشش این نهاد قبل از بازگشایی مدارس در استان برپا شده است.

وی با اشاره به اینکه از مجموع پایگاه های برپاشده180 پایگاه ثابت و 16 پایگاه سیار است، اظهار کرد: علاوه بر این در مرحله اول این جشن 16 مرکز نیکوکاری و یکهزار و 313 پایگاه بسیج در مساجد سراسر استان نیز آماده دریافت کمک های مردمی هستند.

وی ادامه داد: جشن عاطفه های امسال بیشتر به صورت چهره به چهره و در قالب مسجد محوری برگزار می شود.

محمدی تصریح کرد: مرحله دوم این جشن روز هشتم مهرماه با توزیع 370 هزار پاکت هدیه در مدارس برگزار می شود.

وی تعداد دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد گیلان را حدود 10 هزار نفر عنوان و تصریح کرد: عمده این دانش اموزان از ایتام و یا در قالب طرح محسنین هستند که توسط مددکاران شناسایی شده اند و در اسرع وقت این کمک ها به دست آنها می رسد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان از مردم خواست همچون سال های گذشته کمیته امداد را در تامین مایحتاج دانش اموزان بی بضاعت یاری برسانند.

به گفته محمدی؛ مردم نوعدوست گیلان در جشن عاطفه سال گذشته 700 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.

120 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان