Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) رشت گفت: در گذشته مشمولان نظام وظیفه برای گرفتن معافیت پزشکی به تهران می رفتند که هم اکنون این امر در بیمارستان ولیعصر (عج) رشت انجام می شود.

 اسماعیل عرب در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه بیمارستان ولیعصر (عج)  با تعرفه دولتی خدمات بخش خصوصی را ارائه می دهد، اظهار داشت: بیمارستان ولیعصر (عج) رشت تنها بیمارستان نظامی پدافند دریایی بسیج و سپاه در استان های اردبیل، مازندران و گیلان است.

وی با اشاره به امکانات بیمارستان ولیعصر بیان کرد: بخش های فیزیوتراپی، CCU، اورژانس، جراحی و سایر بخش ها در این بیمارستان ارائه خدمت می دهند.

رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) رشت با بیان اینکه همه ایتام شهر رشت تحت پوشش بیمارستان ولیعصر(عج) هستند و به طور رایگان ویزیت و درمان می شوند افزود: در گذشته مشمولان نظام وظیفه برای گرفتن معافیت پزشکی به تهران می رفتند که هم اکنون این امر در بیمارستان ولیعصر (عج) رشت انجام می شود.

عرب با اشاره به برنامه های آتی این بیمارستان، از ساخت ساختمان جدید بیمارستان ولیعصر (عج) رشت  در فضایی 17 هزار متری به شکل کشتی در 6 طبقه خبر داد و افزود: بیمارستان ولیعصر (عج) گرید یک را دارا است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان