Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مهدی حاجتی، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در جشن شکوفه ها که امروز(31 شهریور) به صورت نمادین در دبستان شاهد امام علی(علیه السلام) رشت برگزار شد، با تبریک آغاز سال نو و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان فرهنگی و دانش آموز، گفت: این روز فرخنده و مبارک، روز تجلیل از علم، دانش و آگاهی است.

 وی افزود: امروز روز بزرگی است که کلاس اولی ها با ورود به کانون مهد و آموزش، خاطره انگیزترین دوران زندگی خود را رقم می زنند.

 حاجتی تصریح کرد: شما دانش آموزان از امروز وارد حوزه آموزش تعلیم و تربیت خواهید شد و این نقطه عطفی برای خانواده ها است.

 مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه مدرسه فرصتی است که در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، بیان کرد: شما با فراگیری خواندن و نوشتن و علم و دانش به آینده سرزمین خود کمک خواهید کرد.

 وی خاطر نشان کرد: لازمه رسیدن به موفقیت این است که خانواده هم همراه اولیا مدرسه پیگیر مسائل دانش آموزان خود باشند.

 حاجتی در ادامه اظهار کرد: گام نهادن در مسیر دانش اندوزی و کسب فضایل اخلاقی در سپهر آموزه های دینی و معنوی می تواند به پرورش انسان هایی اندیشمند و با اخلاق بینجامد .

 وی اضافه کرد: معلمان نیز باید در حوزه های فکری و عقلانی دانش آموزان در راستای تربیت صحیح آنان، گام های مثبتی بردارند.

 گفتنی است، حسینی ارسنجانی، ناظر ویژه وزارت خانه در پروژه مهر تحصیلی نیز به همراه جمعی از مسئولین استان در این مراسم حضور داشتند.

 در این مراسم ضمن اجرای برنامه های شاد و متنوع از کریم جانسار حسینی، مدیر سابق دبستان امام علی(علیه السلام) به پاس 30 سال خدمت در آموزش و پرروش که به بازنشستگی نایل شد، تجلیل و قدردانی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان