Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس آموزش و پرورش گیلان گفت: صدور احکام رتبه بندی معلمان در استان گیلان آغاز شد.

علی اصغرفانی وزیر آموزش و پرورش کشور هم زمان با سال تحصیلی جدید و بعد از نواختن زنگ مدارس به دست استاندار و فرمانده سپاه قدس گیلان، در مراسم افتتاحیه دبیرستان 6 کلاسه این شهر آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت.

مهدی حاجتی نیز ضمن گرامیداشت مقام شامخ معلمان و محصلان شهید اظهار داشت: این رویکرد برای ما بسیار مهم است که مدیران کل در کنار معلمان و دانش آموزان حضور داشته باشند سخنان این مسئولان کشوری و استانی در قالب کتابچه ای به چاپ خواهد رسید.

 رئیس آموزش و پرورش گیلان گفت: در حال حاضر 360 هزار دانش آموز ثبت شده داریم و بیش از 29 هزار نفر از معلمان نیز در حال تعلیم و تربیت هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه مدرسه یک جامعه فرهنگی است خاطر نشان کرد: در این جامعه فرهنگی معلمان باید با شاخص های سند تحول با دانش آموزان کار کنند و تلاش بر این است که در راستای این سند تحول کار خود را آغازکنیم.

حاجتی افزود: در سال گذشته آموزش و پرورش استان حرکت خوبی داشته و زنگ ارتقاء را به صدا در آوردیم زیرا اینجا مکان ارتقا فرهنگی و تربیتی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: تعداد 125 نفر تراز کشوری 3 رقمی داشتیم و این به معنای تصاحب کرسی های دانش آموزان گیلانی است و اطمینان دارم که گیلان بهشت دنیاست و تردید نداریم که تمام فرزندان گیلانی در رتبه های خوارزمی و جابربن حیان قدم های خوبی با همت های معلمان، دانش آموزان و خانواده ها برداشته اند.

وی گفت:  در راهیان نور گیلان رتبه 5 کشوری را داشت و نگاه ما در حوزه فرهنگی، نگاه اغنایی و تصاحب افکار و آماده کردن ذهن جوانان است.

رئیس آموزش و پرورش گیلان از صدور احکام رتبه بندی معلمان در گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح اعتبارات دولتی به منابع آموزش و پرورش گیلان اضافه شده است.

حاجتی افزود: 20 درصداز حوزه نفت و گاز به مدارس اضافه شده است و استاندار گیلان در این مسئله سهم به سزایی داشته اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان