Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: حکومت ننگین و رژیم آل یهود نمی تواند از خانه کعبه برآید و برای مسلمانان مشکل ایجاد کرده است.

سردار محمد عبدالله پور ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت یاد و شهدای دفاع مقدس و تسلیت شهادت حجاج در مکه مکرمه اظهار کرد: حکومت ننگین و رژیم آل یهود نمی تواند از عهده خانه کعبه برآید و برای مسلمانان مشکل ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشته شدگان گیلانی در منا از رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس هستند، به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دفاع مقدس بدون نام و رهبری امام (ره) بی معنا است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدا برای حفظ اسلام جان خود را تقدیم کردند، تصریح کرد: شهدا برای پیاده شدن احکام اسلام در جامعه جانفشانی کردند.

وی به اهداف بلند دفاع در کلام امام (ره) اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی با دفاع مقدس به دنیا صادر شده و اکنون رزمندگان در کشورهای یمن لبنان و ... با روش رزمندگان ما در دفاع مقدس با دشمنان می جنگند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه ابهت ابرقدرت ها در دفاع مقدس شکسته شد، بیان کرد: تمام دشمنان در دفاع مقدس سلاح در اختیار صدام گذاشتند اما ملت ایران در مقابل تمام دشمنان ایستادگی کرد.

وی، دفاع مقدس را موجب وحدت ملت ایران دانست و یادآور شد: این وحدت همچنان در کشور تداوم دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان متذکر شد: دفاع مقدس موجب حقارت تمام سردمداران استکبار جهانی شد و امروز ایران اسلامی به مرحله ای از توانمندی رسیده که به 51 کشور تجهیزات نظامی صادر می کند.

وی با بیان اینکه برخی از لیبرال ها که اعتقادی به انقلاب نداشتند در دفاع مقدس تنها نق زدند، افزود: امام (ره) در مجمع فرماندهان فرمود که انقلاب اسلامی با وحدت باید از آفت ها حفظ شود.

عبدالله پور در پایان توضیح داد: اگر امروز می خواهیم انقلاب پابرجا باشد باید دنباله رو روحانیت باشیم و از دستاوردهای دفاع مقدس حراست کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان