Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: مجاهدت در جنگ نرم دشمنان نظام اسلامی در زمان کنونی، کمتر از مجاهدت در جنگ سخت نیست.

سردار محمد عبدالله پور در جمع طلاب و روحانیون سپاه قدس استان با اشاره به گستردگی فعالیت های شبکه های مجازی افزود: در این راستا 25 سایت هم اکنون توسط بسیج ایجاد شده تا در جنگ رسانه ای، ابزاری برای مقابله با دشمن باشد.

وی ادامه داد: جبهه فرهنگی، جبهه اصلی نبرد استکبار با ملت ایران است و امروز بر همه ما واجب است تا در این عرصه جهاد فرهنگی، با بصیرت انقلابی از آرمان های والا و بزرگ انقلاب اسلامی صیانت کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان بیان داشت: باید تلاش مذبوحانه دشمنان را که با ابزار گسترده ضد فرهنگی و رسانه ای سعی در به اسارت و در بند نمودن پیام آسمانی انقلاب اسلامی دارند، ناکام گذاشت.

سردار عبدالله پور با اشاره به اجرای طرح حلقه های صالحین یادآور شد: طرح صالحین، کار راهبردی سپاه در مقابله با جنگ نرم دشمن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، نقش روحانیت در دفاع مقدس را انکارناپذیر دانست و اظهار کرد: روحانیون در دوران دفاع مقدس به عنوان پرچمداران نهضت عاشورایی در جبهه ها توانستند در عملیات های مختلف نقش مهمی در پیروزی کشورمان ایفا کنند.

وی ادامه داد: جریان فکری سپاه باید توسط روحانیت اداره شود، این کار در سپاه آسان تر است اما در بخش بسیج نیاز به تلاش بیشتری است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تاکیدات رهبری مبنی بر ضرورت جهاد فرهنگی تصریح کرد: در حوزه جهاد فرهنگی تمامی افراد جامعه مسئول هستند.

در استان گیلان، 848 هزار نفر عضو سازمان بسیج مستضعفین هستند. هفته دفاع مقدس از 31 شهریورماه آغاز شده است./منبع : روابط عمومی سپاه قدس گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان