Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیرآسایشگاه سالمندان و معلولین رشت گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت سالانه ۱۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

ایوب قدیمی در مراسم روز سالمند در آسایشکاه سالمندان و معلولین رشت با بیان اینکه 550 بیمار در آسایشگاه سالمندان و معلولان رشت بستری هستند اظهار داشت: 250  نفر کادر درمانی و پرسنلی این مرکز تشکیل می دهند.

وی با اشاره به نقش خیرین در کمک رسانی به این مرکز افزود: همواره جامعه هنری عنایت ویژه ای به آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت داشته اند.

مدیرآسایشگاه سالمندان و معلولین رشت با بیان اینکه آسایشگاه معلولین 50 سال قبل توسط مدیرکل درمانی وقت و یک ارمنی خوش نام به نام آرسن میناسیان با ظرفیت 20نفر احداث شد گفت: دو شعار در این مرکز در رأس فعالیت های قرار دارد رعایت حلال و حرام و توجه به مقررات و عمل به نیت واقفین همواره مورد توجه مسئولان این مرکز است.

قدیمی با تأکید بر اینکه دو دستور کار در اولویت های برنامه های آسایشگاه سالمندان و معلولان رشت قراردارد تصریح کرد: اولویت نخست ما رسیدگی به وضعیت بیماران و سپس رسیدگی و توجه به کادر درمانی و پرستاری این مرکز است.

وی خاطرنشان کرد: بالغ بر250 نفر از بیماران این مرکز شرایط خاص دارند و کنترل بهداشت خود را از دست داده اند و کادر درمانی ما با جان و دل در خدمت این بیماران هستند.

مدیر آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت از خیرین دعوت کرد تا پیوند و ارتباط خود را با این مرکز افزایش دهند و افزود: آسایشگاه سالمندان و معلولین رشت سالانه 10 میلیارد تومان هزینه دارد که با کمک های مردمی و حمایت های سازمان بهزیستی اداره می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان