Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده مرزبانی آستارا گفت: جرایم مرزی با تلاش مرزبانان و نیز هوشیاری مردم در شهرستان آستارا به صفر رسیده است.

سرهنگ ایرج زارعی روز پنجشنبه در جمع نیروهای مرزبانی و انتظامی آستارا افزود: نیروی انتظامی وارث خون شهداست و در جهت تامین امنیت در نظام جمهوری اسلامی خالصانه فعالیت می کند.

وی با تبریک هفته نیروی انتظامی ، اضافه کرد: با وجود افزایش تهدیدها روز بروز بر اقتدار نیروی انتظامی افزوده می شود و این در سایه امنیتی است که شهدا با دادن خون های خود برای انقلاب اسلامی به ارمغان آورده اند.

وی با بیان اینکه امنیت حاکم در مرزهای جمهوری اسلامی مثال زدنی است ، اظهار کرد: مرزبانان همیشه بیدار شهرستان آستارا نیز در جهت توسعه امنیت در نوار مرزی با بهره گیری از امکانات و استحکامات دفاعی بسیار رضایت بخش عمل کرده اند.

فرمانده مرزبانی آستارا با بیان اینکه نیروهای مرزبانی با صلابت و اقتدار از مرزهای جمهوری اسلامی دفاع می کنند ، افزود: امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم که جرایم مرزی در این شهرستان به صفر رسیده است.

زارعی با اشاره به اینکه نیروهای مرزبانی آستارا تمامی تحرکات در حوزه های مختلف از جمله قاچاق را شناسایی و خنثی می کنند ، بیان کرد: خوشبختانه روابط ما با مرزبانی کشور جمهوری آذربایجان نیز به عنوان کشور دوست روابطی حسنه و قابل قبول است که این تعامل در نهایت منجر به ایجاد امنیت در نوار مرزی شده است.

وی افزود: همچنین در این رابطه تمامی مسائل احتمالی در حوزه مرزی حل و فصل شده است. به گزارش ایرنا شهرستان آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و 38 کیلومتر مرز خشکی و 15 کیلومتر مرز آبی با کشور جمهوری آذربایجان دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان