Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از ارتقای فعالیت های پلیس این استان برای امنیت پایدار خبر داد.

محمدرضا میرحیدری امروز پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا، اظهار کرد: امروز پلیس دانش محور است و با ناهنجاری ها مقابله می کند.

وی خواستار مشارکت مردم در ارتقای امنیت جامعه شد و افزود: مردم حضور افراد مشکوک در محله ها را از طریق سامانه 110 اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه تمام کلانتری ها و پاسگاه های پلیس در خدمت مردم هستند، تصریح کرد: اگر مردم در محله ها رفت و آمد مشکوک درباره فساد و توزیع مواد مخدر مشاهده می کنند به پلیس اطلاع دهند.

میرحیدری از ارتقای فعالیت های پلیس در راستای امنیت پایدار در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای اجرای طرح ها آغاز شدهاست.

وی بر استقرار امنیت به طور کامل در جامعه تأکید کرد و یادآور شد: امسال توفیق خوبی در کاهش تصادفات رانندگی در گیلان داشتیم و تلاش می کنیم با مشارکت مردم روند کاهش تصادفات ادامه پیدا کند.

فرمانده انتظامی گیلان با تأکید بر ضرورت برخورد قاطع با اخلالگران نظم و امنیت در جامعه، متذکر شد: برخورد با اشرار جزء وظایف نیروی انتظامی است.

این مسئول خواستار حفظ ارزش های اسلامی در جامعه شد و خاطرنشان کرد: پلیس در کنار دیگر دستگاه ها برای حفظ ارزش های اسلامی در جامعه حضور دارد و با افرادی که بخواهند به این ارزش ها خدشه وارد کنند برخورد می کند.

میرحیدری از اجرای برنامه های متنوع پلیس به مناسبت هفته ناجا در گیلان خبر داد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان