Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد گفت : هر جا پلیس حضور دارد مردم باید آنجا احساس آرامش کنند.

دکتر نجفی در این مراسم با تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی به تلاشگران این مجموعه در استان گفت : نیروی انتظامی مظهری از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و در کنار این اقتدار باید نمادی از ادب و اخلاق باشد.

وی اقتدار را همراه با دقت ، مراقبت و خدمت به مردم دانست و افزود : نیروی انتظامی در اجرای همه ی وظایف قانونی که بر عهده دارد دفاع از میهن و ارزش های اسلامی را ملاک عمل قرار می دهد.

نماینده عالی دولت در گیلان پلیس متعلق به ملتی که مظهر ادب است می باشد عنوان کرد و گفت : هر جا پلیس حضور دارد مردم باید آنجا احساس آرامش کنند و بحمدا... در استان گیلان وجود آرامش در دل مردم کاملاً مشهود است.

وی وظیفه نیروی انتظامی را فراتر از مبارزه با جرم دانست و تصریح کرد : ایجاد نظم و حفظ امنیت عمومی یکی از مهمترین وظایف نیروی انتظامی است.

رئیس شورای تأمین استان امنیت را زندگی همراه آرامش با احترام به سرمایه های مادی و معنوی شهروندان دانست و خاطر نشان کرد : با برنامه ریزی ها و تمهیدات خوبی که از سوی شورای تأمین استان و با همدلی، همزبانی و همکاری همه دستگاه های نظامی، انتظامی و قضایی صورت گرفته، آرامش خاصی در بین مردم ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه شورای تأمین استان یکی از موفق ترین شوراها در سطح کشور است، گفت : گام هایی که در جهت رفع مشکلات و موانع امنیتی استان برداشته شد باعث ارتقاء شاخص ها و کاهش جرائم گردید که این مهم منجر به توسعه فضای کسب و کار و ایجاد آرامش در استان شد که بخشی از آن مرهون تلاش های سبز قامتان نیروی انتظامی است.

در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی گیلان با بیان اینکه این نیرو در خدمت مردم و برای مردم است گفت : هفته ناجا امسال با شعار اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی، امنیت و آرامش آغاز شده است و در جهت تولید، حفظ و پیشبرد اهداف نظام گام بر خواهد داشت.

سردار محمدرضا میرحیدری با اشاره به اینکه پلیس اسلامی متفاوت از دیگر پلیس ها و هدف آن دفاع از حقوق جامعه و جلب رضایت مردم است افزود : در یک سال گذشته توفیقات خوبی در کاهش حوادث در حوزه ترافیکی و نیز کاهش جرائم خشن کسب کرده ایم که در حوزه ترافیک درون شهری 16 درصد، برون شهری 7 درصد و  جرائم به عنف 4 درصد کاهش را شاهد بودیم.

در خاتمه این مراسم از خانواده شهدا، جانبازارن و نیروهای نمونه نیروی انتظامی در حوزه های مختلف تجلیل به عمل آمد و نیروهای واحدهای انتظامی استان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان