Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : گیلانیان از طریق منابع خود مطلع شده است که مدیر مسول روزنامه کثیرالانتشار اعتماد و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اطمینان از تایید صلاحیت خود توسط شورای نگهبان قانون اساسی به نزدیکانش گفته در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  از رشت کاندید خواهد شد . در همین راستا نیز  دو هفته ای هست که ویژه نامه های گیلان روزنامه اعتماد منتشر می شود و تیمی هم در حال زمینه سازی برای ورود الیاس حضرتی نماینده ادوار گذشته رشت و تهران در خانه ملت به عرصه انتخابات آتی است.

با این تفاسیر الیاس حضرتی که در کنفرانس خبری ستاد انتخابات اصلاح طلبان که توسط خبرگزاری فارس به شماره: 8702010290 و تاریخ 87/02/01 منتشر شده  گفته بود :

" من فکر می کنم مقصر اصلی احمدی نژاد است که نه تیم قدرتمندی دارد و نه مسائل جهانی را درک می کند و در طول این سال ها تنها شاهد تغییر وزراء، مدیران بانک ها و استاندارها هستیم، در حالی که رئیس جمهور خود این مسئولان را منصوب کرد و دوباره آنها را تغییر می دهد و پس از چندی می گوید باندی در درون دولت است. در این سال ها جز اخلال در اقتصاد کشور شاهد هیچ چیز دیگری نبودیم. "

خود را آماده می کند تا بار دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت نماید و بخت خود را بیازماید البته در صورت بوجود آمدن شرایط لازم برای ورود اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان