Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرماندار رشت گفت:باید به مطالبات افراد داغدیده توجه شود و کمیته حقیقتیاب برای کشف عاملان اصلی این جنایت و مجازات آنان باید تشکیل شود.

سید عیسی مهدوی، فرماندار رشت در حاشیه مراسم تشییع پیکر سه جان باخته گیلانی حادثه منا که امروز در میدان شهدای ذهاب برگزار شد،با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، دولت عربستان را مسئول فاجعه منا دانست و اظهار کرد: دولت عربستان باید مسئولیت این فاجعه تاسف برانگیز را بپذیرد که به دلیل بی مسئولیتی آنان اتفاق افتاد.

وی با اشاره به اینکه امروز در فرودگاه سردارجنگل شاهد ورود اولین کاروان زائران گیلانی بودیم، افزود: استقبال امروز از زائران بسیار غم انگیز بود، آنان را با لبخند و شادی بدرقه کردیم ولی شاهد چهره های تکیده و اندوهگین آنان هستیم که عزادار عزیزان خود هستند.

فرماندار رشت با بیان اینکه بی درایتی مسئولین عربستان خانواده های بسیاری را داغدار کرده است،گفت: حضور پرشور مردم در این مراسم تشییع، نشان دهنده عمق فاجعه و دلسوزی همه مردم است که عزادار این فاجعه دردناک هستند.

مهدوی درخصوص عکس العمل مسئولین در قبال این فاجعه دردناک، خاطرنشان کرد: باید به مطالبات افراد داغدیده توجه شود و کمیته حقیقت یاب برای کشف عاملان اصلی این جنایت و مجازات آنان باید تشکیل شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان