Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : عضو هیئت مدیر ه داماش گیلان گفت : برای صعود تیم به لیگ برتر در سال آینده امیدوارم و مشکلی نداریم.

امیر عابدینى امروز در جلسه ای با بازیکنان و عوامل کادر فنى داماش شرکت کرد و در آن به بررسى مشکلات این تیم با اعضاى کادرفنى و بازیکنان پرداخت.

در این جلسه امیر عابدینى در ابتدا با سخنانى کوتاه درباره هادى نوروزى کاپیتان فقید باشگاه پرسپولیس، یاد و خاطره وى را گرامى داشت.

بنابراین گزارش، مدیرعامل مستعفى داماش درباره شرایط ابتداى فصل، مذاکراتش با هیئت فوتبال براى واگذارى تیم، خریداران متعدد و فرصت هایى که آنان سوزاندند، سخن گفت.

عابدینى با اشاره به عدم تأمین بودجه براساس روال طبیعی طی 4 سال گذشته گفت: من از هر جایی که توانستم پول تهیه کردم و به حساب باشگاه ریختم و در کنار آن 820 میلیون تومان نیز طلبکارم.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران، به حضور خود از سال 1354 تاکنون در گیلان و سابقه چهل ساله مدیریتش در کشور اشاره  و عنوان کرد: طی دو سال اخیر به جرم اینکه با چنگ و دندان این تیم را حفظ کردم، توهین های زیادی شنیدم و البته در این تیم عده زیادی از بازیکنان، کادرفنی و کارمندان باشگاه فداکاری کردند و با همه سختی ها ماندند، چرا که یک هویت در اینجا ساخته شده بود.

عابدینى به تماس مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اشاره کرد و گفت: وی از من خواست که برای تحویل تیم به شهرداری به رشت بیایم که من نیز پس از خاکسپاری مرحوم هادی نوروزی فوراً به رشت آمدم اما متأسفانه هیچ کاری صورت نگرفته بود.

وى افزود: در حالی که دوستان اگر می خواستند این کار انجام شود نیازی به درخواست لایحه از شهردار نداشتند و می توانستند طرح دو فوریتی ارائه کنند، حالا یا نخواستند یا نتوانستند.

عابدینى اظهار داشت: در هر صورت در جلسه ای با حضور رهنما و الماسخاله اعلام کردم که با تسویه بدهی سال قبل تیم را تحویل می دهیم که گفتند لایحه هنوز آماده ارائه به صحن شورا نیست ولی من گفتم اشکالی ندارد ما باز صبوری خواهیم کرد.

عابدینی با بیان اینکه هم اکنون هیچ نقشی در این تیم ندارد و تنها به عنوان یک علاقه مند حضور دارد، تصریح کرد: هر چند صبر و تحمل بیش از اندازه به تیم آسیب خواهد زد اما این مدت را نیز صبوری خواهیم کرد تا نگویند عابدینی نمی خواست تیم را تحویل دهد.

وی خطاب به بازیکنان ابراز امیدواری کرد که مشکلات به زودی برطرف شود اما تأکید کرد: شما نیز در این میان باید در زمین فوتبال مردانه بجنگید چرا که حق نیست به فوتبال رشت، جوانان پر شور این شهر و جهانپور ظلم شود و شما بازیکنان غیرتمند باید برای همدیگر تلاش کنید و به پتانسیل خود و هم تیمی هایتان باور داشته باشید.

عابدینی بار دیگر به فرصت سوزی هاى ابتدای فصل اشاره کرد و تصریح کرد: برای صعود تیم به لیگ برتر در سال آینده امیدواریم و مشکلی نخواهیم داشت.

وی در خاتمه سخنان خود گفت: بنده را در این استان قبول ندارند اما من به خاطر این تیم گریه کردم و حتی پس از باخت به پرسپولیس در جام حذفی برای اولین بار دچار عارضه قلبی شدم با این حال برای رفع مشکلات تلاش می کنم.

در این جلسه مجید جهانپور سرمربى داماش گیلان ضمن ارائه گزارشی از روند تشکیل تیم و مشکلاتی که طی این مدت با آن درگیر بوده، گفت: اگر قرار باشد کسی برای این مجموعه کاری انجام دهد، قطعا عابدینی است و من انگیزه وی را ستایش می کنم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان