Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: صدور پروانه ساخت و ساز در شهر رشت با توجه به تداوم رکود آن به کمتر از یک دهم رسیده است.

محمدحسین واثق کارگرنیا وضعیت صدور پروانه ساخت و ساز در رشت را نامناسب خواند و اظهار کرد: در سال های گذشته شهر رشت رونق زیادی در عرصه ساخت و ساز داشته است، اما امروزه شرایط ساخت و ساز در رشت مناسب نیست.

وی افزود: رونق ساخت و ساز در رشت موجب افزایش درآمد برای شهرداری شده بود و شهرداری رشت در بخش خدمات رسانی فعال تر عمل می کرد، اما رکود ساخت و ساز موجب شده تا دریافتی های عوارض شهرداری رشت نیز کاهش یابد و در نتیجه در بخش خدمات رسانی با مشکلاتی مواجه شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: صدور پروانه ساخت وساز در شهر رشت با توجه به تداوم رکود آن، به کمتر از یک دهم رسیده است.

وی در ادامه با اشاره به پروژه شهربازی پارک قدس رشت تصریح کرد: مطالعات شهربازی پارک قدس رشت پایان یافته و در صحن شورای اسلامی رشت به تصویب رسیده است.

به گفته واثق کارگرنیا، به زودی دفتر سرمایه گذاری شهرداری رشت نسبت به فراخوان جذب سرمایه گذار برای پروژه شهربازی پارک قدس رشت اقدام می کند.

وی به شرایط فراخوان سرمایه گذار برای پروژه مذکور اشاره کرد و گفت: هر سرمایه گذاری که در این فراخوان برنده شود موظف است در مدت 21 ماه شهربازی پارک قدس رشت را با همان دستگاه هایی که کارشناسان در نظر گرفته اند مهیا کند و تحویل دهد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره مزایای راه اندازی شهربازی پارک قدس رشت خاطرنشان کرد: از آنجا که این پروژه در مرکز شهر واقع شده است قابلیت دسترسی برای تمام شهروندان را دارد.

وی با تصریح بر اینکه پروژه شهربازی پارک قدس رشت به مدت 10 سال به صورت مشارکتی در اختیار سرمایه گذار قرار می گیرد، گفت: بخشی از درآمدهای حاصل از شهربازی پارک قدس رشت به شهرداری این شهر و بخش دیگر نیز به سرمایه گذار تعلق می گیرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان