Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : براساس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان، ضمن پایداری هوای استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، شرایط برای کاهش ابر و افزایش نسبی دما در این دو روز فراهم می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی گیلان، انتظار می رود بتدریج طی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی ضمن پایداری هوا، شرایط برای کاهش ابر و افزایش نسبی دما مهیا شود.

نقشه های هواشناسی استان گیلان نشان دهنده نفوذ هوای خنک و بارشی از اواخر وقت امروز (سه شنبه) در منطقه است که این موج بارشی تا صبح جمعه در گیلان ادامه دارد.

در این مدت آسمان گیلان با بارندگی های متناوب و گاهی رگباری، وزش باد، کاهش نسبی دما بین سه تا پنج درجه سلسیوس و احتمال رعد و برق همراه است.

اداره کل هواشناسی گیلان، با اشاره به تمرکز بارندگی ها در مناطق مرکزی و غربی استان، به هیات های عزاداری توصیه کرده که تمهیدات لازم را بعمل آورند.

هواشناسی گیلان هوای فردا (چهارشنبه) در استان را نیمه ابری تا ابری در بعضی نقاط همراه با بارندگی، کاهش نسبی دما ، گاهی وزش باد و در ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری و روز پنجشنبه نیز نیمه ابری تا ابری در بعضی نقاط همراه با بارندگی، گاهی وزش باد، بعضی نقاط کاهش ابر و در ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری پیش بینی کرده است.

بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته نیز با 25 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما در این مدت با هشت درجه سلسیوس مربوط به شهرک تاریخی ماسوله ثبت شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان