Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : سخنگوی شهرداری رشت گفت: مشکل تأخیر در پروژه زیرگذر شهید رجایی رشت کمبود اعتبار نیست و به دلیل اینکه شرکت های حفار به تعهداتشان عمل نکرده اند تاکنون طول کشیده است.

علیرضا حسنی ظهار داشت: زیرگذر شهید رجایی در منطقه رشتیان قرار بود یک ساله افتتاح شود اما به دلیل اینکه شرکت های حفار به تعهداتشان عمل نکرده اند تا کنون طول کشیده است.

وی با بیان اینکه چون تأسیسات آب برق گاز و تلفن این منطقه باید جابه جا می شد گفت: این شرکت ها قرار بود تا اوایل سال 94 این جابه جایی را انجام بدهند اما به تعهداتشان عمل نکردند و باعث تأخیر در تحویل پروژه شد.

سخنگوی شهرداری رشت افزود: برای این پروژه بیش از 6 و نیم میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته واین پروژه مشکل اعتباری ندارد.

 حسنی خاطرنشان کرد: این پروژه تیر93 برای کاهش کنترل این منطقه شروع شد و قرار بود تیر 94 به بهره برداری برسد اما از آنجایی که تأسیسات زیربنایی مانند کابل های برق و تلفن و لوله های آب جابه جا نشده بود در اجرای پروژه وقفه ایجاد کرد.

وی ضمن عذرخواهی از مردم بابت این تأخیر افزود: در حال حاضر با همکاری شرکت های حفار و هزینه ای نزدیک به 2 میلیارد 80 درصد کارجابه جایی انجام شده است.

سخنگوی شهرداری رشت تصریح کرد: اگر روند کار به همین صورت و سرعت ادامه داشته باشد تا پایان سال شاهد افتتاح این زیرگذر خواهیم بود.

مردم و کسبه این خیابان در محل اجرای پروژه برای رفت وآمد و کسب و کار با مشکلات زیادی روبرو هستند و تأخیر در افتتاح این پل نیز به مشکلات آن ها افزوده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان