Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه 9 بند نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور لازم بود، گفت: نامه مقام معظم رهبری تامین کننده منافع مردم است.

حجت الاسلام مجتبی ذوالنور امشب در مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی (ع) در مصلای امام خمینی (ره) این شهر، اظهار کرد: امام حسین (ع) دلیل خروج خود از مدینه را طلب اصلاح امت جدش پیامبر (ص) عنوان کرد.

وی یکی از مهم ترین انحراف در جامعه را محروم کردن جامعه از امام معصوم (ع) دانست و افزود: سنگ بنای این جدایی از ائمه در غدیر گذاشته شد.

جانشین سابق نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: در تاریخ نتوانستند غدیر را کتمان کنند و رسول خدا (ص) با مردم در غدیر اتمام حجت کرد و رسول خدا (ص) در غدیر دستور داد مردم با پیامبر (ص) و علی (ع) بیعت کنند.

وی واقعه غدیر را تنها یک سخنرانی ندانست و تصریح کرد: سه روز طول کشید مردم با پیامبر (ص) و علی (ع) بیعت کردند و سال ها این سه روز به عنوان روز ولایت در کشورهای مختلف جشن گرفته می شد.

ذوالنور، افزود: رسول خدا (ص) برای علی (ع) تاجگذاری کرد و پس از مراسم عمامه خود را روی سر علی (ع) گذاشت.

وی با اشاره به اینکه بانوان در تَشت آب با علی (ع) در غدیر بیعت کردند، گفت: غدیر در آخرین حج پیامبر (ص) بود و ایشان نسبت به امت دغدغه داشت که مسیر انحراف برای مسلمانان ایجاد نشود.

این کارشناس مسایل سیاسی حادثه غدیر را اتمام نعمت و اکمال دین دانست و یادآور شد: پیامبر (ص) مامور بود امامت علی (ع) را ابلاغ کند و اگر امامت نباشد رسالت پیامبر (ص) ناتمام می ماند و رسول اکرم (ص) نگران بود مردم امر خدا را قبول نکنند زیرا امامت استمرار رسالت است.

وی با تصریح بر اینکه اگر حجت خدا روی زمین نباشد زمین مخلوقات را می بلعد، ادامه داد: خلقت بیهوده نیست و حجت خدا انسان را هدایت می کند بنابراین حجت خدا روی زمین نباشد پایان خلقت است.

ذوالنور زهرا (س) را کوثر ولایت خواند و خاطرنشان کرد: حضرت زهرا (س) وسیله ارتباط رسالت با امامت است اما این ارتباط را قطع کردند.

وی با بیان اینکه امروز نظام سلطه با ابزار جهانی اینترنت برای ترویج فرهنگ سلطه استفاده می کند، یادآور شد: پس از رحلت پیامبر (ص) حدیث رسول اکرم (ص) را جعل کردند.

ذوالنور افزود: شبکه جهانی اینترنت و 174 شبکه فارسی زبان، شخصیت سازی و تحریف ایجاد کردند و امروز ابزار تبلیغات بیشتر از گذشته است و دشمنان رسانه ها را برای تخریب جامعه اسلامی فعال کرده اند.

وی با تصریح بر اینکه فریاد مقام معظم رهبری نسبت به فقر فساد و تبعیض به دلیل بی اعتنایی مدعیان دنیا است، تصریح کرد: در آستانه انتخابات هستیم و جریان ها فعال و پول ها خرج می شود اما برای رضایت خدا نیست.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: خانواده های نیازمندی در جامعه وجود دارد در حالی که برخی ها هزینه های نامتعارف می کنند.

لقمه حرام آقازاده ها را مشکل دار می کند

وی با اشاره به اینکه کسی برای رفتن به مجلس زندگی خود را متلاشی نمی کند، گفت: مدرس باید الگوی نمایندگان باشد و حتی یک مورد هزینه های نامتعارف نباید در کشور اتفاق بیفتد.

ذوالنور تصریح کرد: لقمه حرام تمام زندگی انسان را تحت تاثیر می گذارد و آقازاده ها را مشکل دار می کند.

وی درباره برجام متذکر شد: برخی می گفتند حتی آب خوردن مردم به تحریم ها وابسته است و تا دیروز می گفتند مشکلات مردم از سوء مدیریت است.

وی با بیان اینکه تقابل دو قطبی درباره برجام در کشور می توانست کشور را بر باد دهد، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با منویات خود روند موجود را در جهت تأمین امنیت ملی هدایت کردند.

ذوالنور با تصریح بر اینکه مقام معظم رهبری از تیم هسته ای به طور قاطع حمایت کردند، افزود: ایشان از نقادان برجام نیز حمایت کردند و اجازه دادند سخنان خود را بگویند و فضای کشور را در راستای منافع ملی هدایت کردند.

وی با اشاره به اینکه نقدهای مخالفان موجب موفقیت امروز کشور شده است، یادآور شد: 9 بند نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور ضروری بود.

این مقام مسئول نامه مقام معظم رهبری را تامین کننده منافع مردم دانست و متذکر شد: مقام معظم رهبری نقایص کار دولت مجلس و شورای امنیت ملی را تکمیل کردند.

وی خاطرنشان کرد: در طول تاریخ تلاش کردند جامعه اسلامی را بدون امام و رهبر کنند زیرا هر جا امام باشد دشمن نمی تواند در جامعه نفوذ کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان