Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان به گزارش فارس : فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: کارکنان نیروی دریایی با تاکتیک «راه ما راه امام حسین (ع)» است در عرصه دریاهای آزاد حضور دارند و با این نگاه توانمندی خود را به نمایش می گذارند.

امیر دریادار حبیب الله سیاری با اشاره به شعار نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مبنی بر «راه ما راه امام حسین (ع)» است اظهار کرد: افتخار داریم عنوان کنیم در نیروی دریایی راه خود را راه امام حسین (ع) مشخص کردیم.

وی ادامه داد: وقتی در ایام محرم و عاشورا قرار می گیریم عملکرد امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان بیشتر معلوم می شود و راهبرد و تاکتیک هایی که در عاشورا اعمال شده برای همه بهتر به تصویر کشیده می شود و متوجه می شوند مفهوم «راه ما راه امام حسین (ع)» است، چه معنایی دارد.

سیاری به دلیل انتخاب شعار «راه ما راه امام حسین (ع)» در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: در 29 فروردین ماه سال 67 وقتی با آمریکای جنایتکار درگیر شدیم اگر نیروهای نیروی دریایی ارتش غیر از شعار «راه ما راه امام حسین (ع)» است را سرلوحه کار قرار می دادند نمی توانستند در آن عرصه و جایگاه بجنگند اما مشاهده کردیم شعار «زیر بار ظلم نمی رویم» را به نمایش گذاشتند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دشمن با تجهیزات بالایی در صحنه حضور پیدا کرده بود و به دنبال آسیب رساندن و تحقیر و کوچک کردن ما بود، خاطرنشان کرد: دشمن با تجهیزات خود به دنبال ترک کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ناوها بود تا ناوهای ما را بزند و نیروها را به اسارت ببرد اما این نیروها پاسخ دندان شکنی به دشمن دادند و اعلام کردند؛ اگر قرار است مورد هدف موشک قرار گیریم همراه با ناوهای خود این کار انجام می شود.

وی «راه ما راه امام حسین (ع)» است را تاکتیک نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای عاشورایی عمل کردن خواند و بیان کرد: کارکنان نیروی دریایی ارتش در نبرد مستقیم با آمریکا اعلام کردند؛ می مانیم تا شهید شویم اما حقارت و ذلت را نمی پذیریم.

سیاری با اشاره به اینکه افتخار داریم ناوگان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران اکنون در عرصه دریاهای آزاد در حال انجام ماموریت هستند، تصریح کرد: کارکنان نیروی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکتیک «راه ما راه امام حسین (ع)» است، در عرصه دریاهای آزاد و دوردست حضور دارند و با این نگاه توانمندی خود را به نمایش می گذارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان